Didem Soydan'ın paylaşımına eski sevgilisi Umut Eker'den ilginç yorum: İnsan mısın ulan?

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Didem Soydan'ın son paylaştığı fotoğraflardan birinin altına eski sevgilisi Umut Eker "İnsan mısın ulan?" şeklinde yorum yaptı

20 Kasım 2017, Pazartesi 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bikinili paylaşımlarıyla sosyal medya hesabını takip eden erkek hayranlarını şaşırtmayı başaran Didem Soydan yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çekiyor.

 ''SAPIK ÇOK''

''SAPIK ÇOK''

Sosyal medya hesabını yorumlara kapatan Didem Soydan, ''Çok yorum yapıyorlardı. Açıkçası sapık da çok. O yüzden en iyisi böyle'' demişti.  

En son üzerinde gelinlik, telefonla konuşurken çekilmiş karesini sosyal medya hesabından yoruma açık şekilde paylaşan manken Didem Soydan'ın bu pozu kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Didem Soydan bir süre sonra  fotoğrafını yoruma kapatmış olsa da o zamana kadar gerek arkadaşlarından ve gerekse takipçilerinden çok sayıda dikkat çekici yorum aldı.

"İNSAN MISIN ULAN?"

"İNSAN MISIN ULAN?"

Bunlar arasında en ilginç olanlardan biri de Didem Soydan'ın bir dönem flört ettiği ve sonrasında da arkadaş kalmayı başardığı Umut Eker'den gelen yorum oldu. Umut Eker daha sonra yoruma kapatılan fotoğrafın altına 'İnsan mısın ulan' yazarak arkadaşının paylaşımına esprili bir iltifatta bulundu.

Manken Didem Soydan, popçu Can Bonomo'dan önce Umut Eker ile flört etmişti. 

Didem Soydan daha sonra fotoğrafçı Erdi Doğan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aşklarını sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla sık sık gözler önüne seren çift geçen ay yollarını ayırdı.

Mankenin adı bir dönem de Arda Turan ile aşk dedikodularına karışmıştı.

ESTETİKSİZ HALİ ŞAŞIRTTI

ESTETİKSİZ HALİ ŞAŞIRTTI

Güzel modelin eski fotoğraflarındaki burnunun orantısız derecede büyük olması dikkatlerden kaçmıyor. Didem Soydan düz olan yüzünü daha keskin ve sivri hatlara kavuşturmuş.  

Didem Soydan'ın Instagram'da paylaştığı fotoğraflar;

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gamze Özçelik yardım ulaştırmaya devam ediyor