Didem Soydan, Kerimcan Durmaz'a konuk oldu: Yayındakilerden özür diliyorum

Didem Soydan, sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın YouTube kanalına konuk oldu. Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan ünlü mankene, kıyafeti zor anlar yaşattı.

22 Aralık 2019, Pazar 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Bir süredir Amerika’da olan Kerimcan Durmaz, geçen günlerde Türkiye’ye döndü. YouTube kanalına devam eden Durmaz’8ın konuğu, Didem Soydan oldu. İkili birlikte yılbaşı makyajı yapıp sohbet ederken, 35 yaşındaki Didem Soydan, derin göğüs dekolteli siyah bir bodysuit giydi. Soydan, program için tercih ettiği kıyafetten rahatsız oldu. 


Frikik vermemek için sürekli kıyafetini çekiştirmek zorunda kaldı. Soydan, "Giydiğime pişman oldum. Yayındakiler sizden özür diliyorum. Evet dekolte giyerim ama bu çekmiş herhalde. Yemin ediyorum bu kıyafet bu kadar değildi” dedi. Kerimcan Durmaz da Didem Soydan'a takılmadan duramadı. Soydan’ın "Bu kıyafet bu kadar değildi" sözleri üzerine, "Beni görünce açtı kendini” dedi. 


"Kaç bedensin?" sorusunu yanlış anlayan Didem Soydan "85 B" deyince Kerimcan Durmaz kısa süre sürelik bir şaşkınlık yaşadı. Didem Soydan daha sonra düzelterek, "85-60-92" cevabını verdi. Cesur kıyafetleri hakkında konuşan Didem Soydan, "Ne verirsen ver, ne giydirirsen giydir, en açığında bile göğsümün ucunu göremezsiniz. Birebir poz verdiğim dışında asla bulamazlar. En açığında bile bir tane bulamazlar" dedi.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'O Ses Türkiye' şampiyonu Emre Sertkaya aradığı aşkı buldu