Didem Uzel, başından geçenleri anlattı: Dilenmek zorunda kalacaktım

Selim Sarı ile evlendikten sonra yurt dışına yerleşen ve dokuz yıl Amerika'da yaşayan eski model ve oyuncu Didem Uzel, başından geçen ilginç olayı anlattı.

27 Mart 2021, Cumartesi 13:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1993 Best Model of Turkey ve 1994 Miss Turkey yarışmalarından ikincilik elde eden Didem Uzel, ardından Avrupa Güzeli yarışmasında da derece aldı.

Ünlü modacıların defilelerinde boy gösteren Uzel, birçok dizide izleyici karşısına çıktı. Uzel'in, 2012 yılında evlendiği Selim Sarı ile tanıştıktan sonra hayatı değişti ve Amerika'ya yerleşti.


Dokuz yıl Amerika'da yaşayan tescilli güzel Didem Uzel, başından geçen ilginç olayı Sabah gazetesinden Merve Yurtyapan'a anlattı.

Yeni doğum yapmıştım. Amerika'ya da yeni alışmaya başlıyordum. Oğlumu uyutup koştura koştura alışverişe gidiyordum. Bir gün yine böyle kısıtlı bir anda biraz dolaşmak ve ihtiyaçlarımı almak için dışarı çıkmıştım...

Sonra farkında vardım ki cebimde cüzdanım yok. O anda yaşadığım şoku anlatamam. Bir de metro kartımda tek bir yön hakkım kaldığını fark ettiğimde dünyam yıkıldı...

Günüm Bryant Park'ta çimenlerde oturarak geçti. Bütün gün ot yoldum. Bir yere gitmeye kalksam birinden dilenecektim, başka şansım yoktu...

Uzun yıllardır Amerika'da olan 49 yaşındaki eski model, koronavirüs salgını döneminde ABD'de yaşanan birçok sıkıntı nedeniyle Türkiye'ye geri döndü.

Uzel, "Şehir merkezinden uzakta yaşıyorduk ve kimsemiz yoktu. Bazen duvarlara bakıp ağladım. Ayrıca Amerika'da acillerdeki sıkıntıdan dolayı sorun yaşayacağımızı düşünüp ülkemize döndük. Burada güvendeyiz" şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Boluğur: Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın ya