Dijital platformların en iyi 10 dizisi

Cumartesi Postası jürisi, Ertuğrul Özkök, Emre İskeçeli, Elif Dürüst, Gonca Vuslateri, İlker İnanoğlu, Gökhan Mutlay, Gözde Hatunoğlu, Seray Sever, Atilla Saral, Erdal Kaplanseren en iyi 10 dijital diziyi seçti

10 Kasım 2018, Cumartesi 05:00
A A

Yeni dönemle birlikte dizilerin hangi kanallarda ve tarihte yayınlanacağı açıklandı. Bazı diziler yeni sezonlarıyla karşımızda olacak. Bazılarıysa ilk kez yayın hayatına başlayacak. 

Cumartesi Postası jürisi en iyi 10 dijital diziyi seçti.

The Chilling Adventures of Sabrina - Netflix

The Chilling Adventures of Sabrina - Netflix

Ekim’de ilk bölümü yayınlanan dizi cadılık güçlerine sahip bir genç kız olan Sabrina’nın maceralarını işliyor. İki halasıyla birlikte yaşayan Sabrina sıradan bir Amerikan kasabasında, sıradan insanların arasında büyümüştür.

Patrick Melrose - Blu TV

Patrick Melrose - Blu TV

Dizi birçok Emmy Ödülü adaylığı kazanarak dikkat çekmişti. Benedict Cumberbatch’in muazzam performansıyla izleyenleri büyülüyor.

Atypical - Netflix

Atypical - Netflix

2. sezonu 7 Eylül’de başladı. Bir gencin reşit olma hikâyesini anlatan ‘Atypical’, 18 yaşındaki otistik Sam’in (Keir Gilchrist) aşk ve özgürlük arayışını ekranlara yansıtıyor.

Maniac - Netflix

Maniac - Netflix

Emma Stone ve Jonah Hill’i bir araya getiren dizi, yaşadığı psikolojik sorunlardan dolayı akıl hastanesinde kalan bir adamın gerçeklikten kaçmasını konu ediliyor.

Mindhunter - Netflix

Mindhunter - Netflix

İlk sezonuyla beğeni toplayan dizinin 2. sezonu 2019’da ekranlara dönüyor. İlk sezonunda iki FBI ajanının cinayetini anlatan dizinin yeni konusu çocuk cinayetleri

On My Skin - Netflix

On My Skin - Netflix

Eylül ayında başlayan ‘On My Skin’, yakın zamanlardaki en tartışmalı İtalyan davalarından birinin ardındaki inanılmaz ama gerçek bir hikâyeden uyarlandı.

Ray Donovan - Netflix

Ray Donovan - Netflix

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Susan Sarandon, dizinin 6. sezonunda Samantha Winslow isimli güçlü bir medya patronunu canlandıracak.

The Sinner - Netflix

The Sinner - Netflix

Jessica Biel’ın oyunculuğuyla kendisine hayran bıraktığı dizi 2. sezonuna girdi. Genç bir annenin içine düştüğü öfke, şiddet ve korkunun temelini anlatıyor.

The Handmaid’s Tale - Blu TV

The Handmaid’s Tale - Blu TV

2017 yılının en sevilen bilim kurgu dizisi, aynı isimli kitaptan uyarlama. Dizinin 3. sezonunun 2019 yılının ilk çeyreğinde başlayacağı kesinleşti.

House of Cards - Netflix

House of Cards - Netflix

House of Cards’, ölen ABD Başkanı’nın yerine geçen karısının hikâyesiyle devam ediyor. Dizinin 6. sezonu geçen hafta başladı.

Sıradaki haber yükleniyor...