Dilan Çiçek Deniz Cannes yolcusu

Son dönemde Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Dilan Çiçek Deniz, bu yıl 71'incisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılacak

17 Mayıs 2018, Perşembe 11:30
A A

Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'i Cannes Film Festivali heyecanı sardı. Dilan Çiçek Deniz, bu yıl 71'incisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılmak için Fransa'ya gidiyor.
Şu suralar Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren 23 yaşındaki oyuncu, ünlü yıldızlarla birlikte kırmızı halıda yürüyecek.Hürriyet'in haberine göre; Dilan Çiçek Deniz, festivale Fransa’nın ünlü mücevher markası Messika Jewelry’nin davetlisi olarak gidecek. Oyuncu ödül töreninde de markanın mücevherlerini takarak boy gösterecek.
8 Mayıs’ta başlayan Cannes Film Festivali'nde dünyaca ünlü isimleri ağırlayan etkinliğin ödül töreni 19 Mayıs’ta gerçekleşecek.Festivale daha önce Türkiye'den Meryem Uzerli katılmış, Hazar Ergüçlü'nün ise Cannes için hazırlık yaptığı açıklanmıştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.