Dilara Aksüyek: Ayrılık sebebi bizde kalsın

Dilara Aksüyek önceki gün Cihangir’de görüntülendi.

21 Şubat 2021, Pazar 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

33 yaşındaki oyuncu kendisinden 9 yaş küçük meslektaşı Onur Bay ile aşk yaşıyordu ama geçtiğimiz günlerde ayrılmışlardı.

'Anlaşamadık'

'Anlaşamadık'

Aksüyek “Anlaşamadık. O yüzden ayrıldık. Sebebi biz de kalsın” dedi.

Gezdirdiği köpeği için de “Aynı gün içinde hem ameliyatla kısırlaştırıldı, hem dişi çekildi hem de tüyleri kesildi” diye konuştu.


POSTA/ Ali Keser

'Yaş farkı sorun değil'

'Yaş farkı sorun değil'

Birkaç hafta önce Onur Bay, magazin muhabirlerinin Dilara Aksüyek ile aralarındaki yaş farkını sorması üzerine, "21'inci yüzyılda artık böyle şeylerin konuşulması üzücü. Yaş farkı sorun değil, biz mutluyuz. Her şey çok güzel gidiyor" demişti.


Yasağı deldiler

Yasağı deldiler

Onur Bay, oyuncu sevgilisi Dilara Aksüyek ile geçtiğimiz ay Cihangir’de görüntülenmişti. İkilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmamıştı.


Aşıklar, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün yasağı delmişti. Aksüyek, kapalı alanda sigara içmişti. Mekandan paket servis aldıklarını iddia eden çift, içerde de maskesiz dolaşmıştı.


Aşkları böyle ortaya çıkmıştı

Aşkları böyle ortaya çıkmıştı

Dilara Aksüyek (33) ile fenomen dizi 'Arka Sokaklar'ın 'Tekin'i Onur Bay (24), geçtiğimiz kasım ayında Cihangir'de bir mekanda objektiflere takılmıştı.

Dilara Aksüyek, meslektaşı Onur Bay’ı gece boyunca öpücüklere boğmuştu. Tüm bakışları üzerinde toplayan ikilinin aşkı böylece belgelenmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seyfi Dursunoğlu'nun mirası paylaşılamıyor