Dilay Korkmaz-Demet Akalın kavgasına Hande Yener ve Yeşim Salkım da katıldı

Demet Akalın, Star TV ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunan Dilay Korkmaz için Twitter'dan 'Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp' ifadesini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardından sunucu Dilay Korkmaz da kendi Instagram hesabından Demet Akalın'a zehir zemberek sözlerle cevap verdi. İkili arasındaki gerilim sürerken Hande Yener ve Yeşim Salkım da kavgaya dahil olarak sunucuya destek oldu

26 Aralık 2017, Salı 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın'ın ''Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp'' sözlerine, Dilay Korkmaz şu sözlerle yanıt verdi: "Şükürler olsun bir yerimde estetik, dolgu ve botox yok, şükürler olsun iyi eğitimler aldım. Hem konuşup, hem yazmayı biliyorum. Şükürler olsun hitabet sanatını da beden dilini de destekleyen eğitimler dolu geçmişim… Şükürler olsun sevdiğim kurumda sevdiğim işi zevk ile yapıyorum. Herkes işine baksın… Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum"

Ardından Yeşim Salkım ve Hande Yener de Demet Akalın'ı topa tuttu.

''EVLİLİĞİNDE ÇOK MUTSUZ''

''EVLİLİĞİNDE ÇOK MUTSUZ''

Yeşim Salkım Lifetime TV'deki 'Laf Bende Kalmasın' programında Demet Akalın'ın Okan Kurt ile evliliğini diline doladı. Yeşim Salkım, 'Evliliğinde mutsuz bir insan. Kendi mutsuzluğunu, çevredesindekilere yansıtıp onları da mutsuz etmek istiyor. Meydanı boş bulmuş, sürekli birilerine sarıyor'' dedi.

''SENİN KADAR KÖTÜSÜ DİZİLERDE YOK''

''SENİN KADAR KÖTÜSÜ DİZİLERDE YOK''

Hande Yener  de Twitter adresinden sunucunun cevabını paylaşarak "Magazinde haberlerle 1. olmak icin, birini işinden etmeye çalışmak! Nasıl bir kötü karaktersin sen. Dizilerde yok! pes!" yazdı.

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

Dilay Korkmaz, 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer aldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı. 

Yarışmanın ardından Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15'e girerek büyük başarıya imza attı.

Yarışmanın ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15’e girerek büyük başarıya imza attı.

1990 yılında Ankara’da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz halen Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunuyor.

Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan 'Karımı Gördünüz mü?' isimli sinema filminde oynadı. 

Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Mehpare Çelik’ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı. 

Bir röportajında Türkiye'nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio'yu göstermişti.

Dilay Korkmaz'ın vücut ölçüleri ise 95/69/97...

 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Beni dünya starlarından ayıran şey Konya’da doğmam