Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı neden yok? Yeni bölümü olmayacak mı?

Son bölümü adeta izleyenlerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Peki TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? İşte detaylar...

08 Aralık 2017, Cuma 13:47
A A
Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı neden yok? Yeni bölümü olmayacak mı?
TRT 1'in en çok izlenen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 99.bölümü fragmanı merakla bekleniyor. Son bölümün yayınlanmasının ardından gözler yeni bölümü çevrildi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Bahadır Bey ölecek mi? Turgut Alp'i, Aslıhan Hatun'u ve Sultanı zehirleyen bulunacak mı? Emir Sadettin Köpeğin akıbeti ne olacak? Yeni bölümünde adeta izleyenlerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı neden yok? Önümüzdeki hafta Diriliş yok mu? İşte tüm merak edilen soruların cevabı ve detayları...
 


Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanı yayınlandı


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99.BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YOK?


TRT 1'de yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı "Diriliş Ertuğrul" dizisinin setinde yangın çıktı.

Tekden Film'den yapılan açıklamaya göre, dizinin Riva'daki platosunda, kostümlerin bulunduğu konteynerlerde, 04.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Şirket çalışanları güvenlik kameralarından fark ederek, yangına müdahale etti.


Diriliş Ertuğrul setinde yangın


Bu sırada set çalışanlarının ihbarı üzerine platoya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği ekipleri, yangını söndürdü.

Yangın dolayısıyla bazı kostümler kullanılamaz hale geldi. Dizinin çekimlerine yangın nedeniyle ara verildi. Bu nedenle Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı hakkında yapımcı şirketten henüz bir açıklama gelmedi.

İtfaiye ve polis ekiplerinin yangınla ilgili incelemesi sürüyor.

Diriliş Ertuğrul 99.bölümü fragmanına yayınlandığı zaman haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Aslıhan Hatun ile Turgut Alp ölüm döşeğinde. Oba'nın içine sızan Titan, Ares bu haberi güvercinle uçuruyor.

Haberi alan Ares, Kayılar için plan değişikliğine gidebilir. Turgut Alp ölmedi çünkü Sadettin Köpek beklemediği bir haber alıyor.

Tarihte Turgut Alp, Ertuğrul Bey öldükten sonra bile Osman Gazi'ye hizmet edecektir. Bahadır Bey kılıcını biliyor. O zehirlemedi ama suç üstüne kaldı.

Sadettin Köpeğin asıl amacıda buydu zaten. Ertuğrul Bey ise Bahadır Bey'e hesap soruyor.Bahadır Bey için ölüm çok yakın Alpler Oba'da birbirine giriyor. Karacahisar'ın fethi aksayacak. Sadettin Köpek ve Tekfur Ares bu kargaşadan oldukça memnundur.
Oyuncu Ogün Kaptanoğlu, Diriliş Ertuğrul dizisine transfer oldu (Ogün Kaptanoğlu kimdir?)
Sıradaki haber yükleniyor...