Önceki Fotolar

Diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar?

Son zamanlarda ismi çok fazla duyulan diş beyazlatma kalemi insanlar tarafından çok merak ediliyor. Diş beyazlatma kalemini kullanmak isteyenlerin akıllarında sadece şu soru var; diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar? Marketlerde, eczanelerde ve kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar diyorsanız cevaplarını birazdan öğreneceksiniz.

29 Temmuz 2017, Cumartesi 11:31
A A
Diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır?

Diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır?

Diş beyazlatma kaleminin kullanımı oldukça basittir. Ancak farklı markaların kullanım talimatları farklı olabilir. Bu nedenle kullanmadan önce muhakkak kullanma talimatlarını okumanızda fayda var.  Diş beyazlatma kalemini kullanmadan önce diş temizliğinizi güzel bir şekilde yapın. Dişlerinizi iyice fırçalayın. Diş ipiyle dişinizin arasındaki yemek artıklarını temizleyin.  Daha sonra diş beyazlatıcı kalemin başlığını çevirerek içindeki jeli dişlerinize sürün. Fazla sürerek etkili sonuç alacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeterli miktarda dişinize sürmek işinizi görecektir.   

Ancak diş beyazlatma kalemi kullanımı abartılmamalıdır. İçinde ağartıcı kimyasallar bulundurması nedeniyle diş minesine zarar verir. bu nedenle haftada en fazla iki defa kullanılması önerilir. Tabii diş kalemi kullanırken diş bakımınızı da ihmal etmemeniz gerekir. Unutmayınız ki diş kalemi diş bakımınızın yanında, dişlerinizi beyazlatmak için sadece bir yardımcıdır. Diş beyazlatma kalemi kullanırken bir takım noktalara dikkat etmek gerekir. bilinçsiz kullanıldığında diş minesine zarar vererek diş kaybına neden olabilir. 

Signal White Now Touch, Mavi Işık Teknolojisi ile yalnızca 3 aşamada ışıltılı bir gülüş sağlıyor. Fiyatı, 54.90 TL.

Temiz dişlere uygulanan Dr. White Diş Beyazlık Kalemi, direkt diş üzerine uygulanarak 15 dakika içinde lekelerin yok olmasını ve bembeyaz bir gülüşe kavuşmanızı sağlıyor. Fiyatı, 30 TL.

Staino diş leke silgisi, 19.38 TL.  (Eczanelerde bulabilirsiniz.)

Dazzling white jel, 14.90 TL. (Eczanelerde bulabilirsiniz.)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Siyah nokta derdine son verecek 3 etkili yöntem!