Dizi dünyası paramparça! Oyuncular kazan kaldırdı

'Paramparça', 'Dayan Yüreğim' ve 'Evlat Kokusu' oyuncuları paralarını ödemeyen yapım şirketi Endemol Shine'nın ofisi önünde toplandı

15 Haziran 2017, Perşembe 08:45
A A
Dizi dünyası paramparça! Oyuncular kazan kaldırdı
Uluslararası yapım şirketi 'Endemol Shine'ın Türkiye ofisindeki sıkıntı büyüyor!

Geçen hafta 'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncuları paralarını alamadıkları için şirketin Levent'teki ofisi önünde eylem yapmıştı.

Dün de 'Endemol Shine'ın diğer yapımları 'Paramparça' ve 'Evlat Kokusu'nun oyuncu kadrosu kapıya dayandı. 'Dayan Yüreğim' ekibi de onlara destek oldu.


Paralarını alamayan Dayan Yüreğim dizisinin oyuncuları isyan etti


KİRALAR ÖDENMEMİŞ!

Her 3 dizinin oyuncuları şu açıklamayı yaptı: ''Dizilerin tamamı bitmiş olmasına rağmen, paramızı alamadık. Ödeme takviminden haberimiz yok. '60 ülkeye satıldı' diye övünüp, çalışanlarının parasının ödenmemiş olması çelişkidir.''

Bu arada 'Paramparça' dizisinin çekimlerinin yapıldığı Beykoz'daki köşkün kirasının ödenmediği ortaya çıktı. Köşkteki sette kullanılan 190 parça eşya haczedildi.


'Paramparça'nın yıldızı Erkan Petekkaya parasını peşin almasına rağmen protestoya katıldı.

ENDOMOL'DEN AÇIKLAMA

Endomol Shine Group yaptığı açıklamada ''Türkiye yönetiminde ciddi sorunlar tespit ettik, iki yöneticinin görevlerine son verildi. Tüm borçların yerlerini bulabilmesi için çalışıyoruz. Alacaklıların te dedi.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.