Doğal gaz faturanızı yarıya düşürmenize yardımcı olacak yöntem

Doğal gaz faturanızı yarıya düşürmenize yardımcı olacak yöntem

Soğuk havaların iyice kendini hissettirmesiyle evlerde doğal gaz kullanımı da artmaya başladı. Doğal gaz faturalarının artması nedeniyle bütçenizi sarsılabilir. Önereceğimiz yöntemle doğal gaz faturalarınızda tasarruf edeceksiniz.

04 Ocak 2020, Cumartesi 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Doğal gaz zamları ve kış aylarının soğukluğu nedeniyle faturalar bütçenizi sarsabilir.

Evdeki camların kalitesi hem yapı hem de kalınlık itibariyla konutu soğutmaya ve doğal gaz faturaların daha fazla kabarmasına da neden olur.

Sibirya ve Rusya’da kış aylarında kullanılan basit ve etkili yöntem sayesinde, ev ısısı artacak ve bu sayede doğal gaz tasarrufu yapmış olacaksınız.


Nasıl uygulanır?

Uygulama için öncelikle balonlu naylon bulmalısınız. Bu uygulama alüminyum folyo ile de oluyor ancak bu yöntemle evin içi kararıyor.

Balonlu naylon kullanarak yalıtım amaçlı cama uygulama yöntemi basit. Öncelikle cam boyutlarında balonlu naylonun cama uygulanacak kısmını ıslatın. Sonrasında da camı ıslatın.

Balonlu naylon malzemeyi cama yapıştırın. Bu yöntemi uyguladıktan kısa bir süre sonra ortamın havasının değiştiğini fark edeceksiniz. Balonlu naylon doğal gaz faturalarınızın düşmesini sağlayacak etkili yöntemlerden biri.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder