Doğuş Grubu: Anlaşma sağlandı

Doğuş Grubu'nun bankalarla yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. Açıklamada, "Refinansman için eş lider bankalarla anlaşma sağlandı. Türkiye'ye yatırım yapmak birinci önceliğimizdir" denildi.

10 Ağustos 2018, Cuma 14:41
A A

Doğuş Grubu bir süredir bankalarla yaptığı kredi yapılandırma görüşmelerinde anlaşma sağlandığını açıkladı. Grubun açıklamasında iç süreçlerin devam ettiği belirtildi.

Grubun açıklaması şöyle: “Değişen dünya dinamiklerine uyum süreçleri kapsamında paydaşlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar hedeflenen şekilde ilerlemektedir. Bu çerçevede bankalarla görüşmelerimize ilişkin olarak; eş lider bankalarla refinansman işlemimiz konusunda anlaşma sağlanmıştır. Bankalarımızın kendi iç süreçleri devam etmektedir. Doğuş Grubu’nun vizyonu; Türkiye’nin bir dünya markası olma yolundaki gayretleri ve çalışmaları ile paralel şekilde devam edecektir.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.