Dolunay Soysert ve sevgilisinin panik anları!

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, üç yıldır birlikte olduğu müzisyen erkek arkadaşı Burak Bildiren'le Nişantaşı'nda görüntülendi. Basın mensuplarını görünce tedirgin olan çift iyice panik oldu ve ünlü çiftin panik anları objektiflere yansıdı.

10 Ocak 2022, Pazartesi 10:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Daha önce birçok dizide rol alan Dolunay Soysert, önceki gün üç yıldır birlikte olduğu müzisyen erkek arkadaşı Burak Bildiren'le Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Bir kitapçıya giren ikili, çıkışta basın mensuplarının markajından kaçamadı. Soysert'in görüntülendiklerini fark edince tedirgin olması dikkat çekti.


Bir ara yanındaki erkek arkadaşının elini tutmaya çalıştığı görülen 48 yaşındaki oyuncunun, objektifleri fark ettiğinde açıklama yapmadan hızla oradan uzaklaştı.


Üç yıldır birlikte olan çift Nişantaşı sokaklarında samimi tavırlar sergilerken, basın mensuplarını atlatabilmek için yakınlardaki bir kafeye oturdu.


Daha önce Bebek'te görüntülenen Dolunay Soysert, meslektaşı Hazal Kaya’nın “Kilolu kadınlara başrol vermiyorlar” açıklaması hakkında konuşmuştu.


'BU KONULARIN KONUŞULMASI ÇOK YIPRATICI'

'BU KONULARIN KONUŞULMASI ÇOK YIPRATICI'

"Televizyonda belli normlar konusunda oyunculara diretmelerin olduğunu biliyorum. Bu gerçekten zor bir süreç. Ekranda işini yapmaya çalışanların fiziksel dayatmalarla karşılaşması hatta yeteneği ve performansının önemsiz hale gelip bu konuların konuşulması çok yıpratıcı. Emeğimize büyük saygısızlık."


Ünlü oyuncu, “Siz fiziksel bir dayatma yaşadınız mı?” sorusuna, "Genç arkadaşlarımın geçtiği yolculuktan daha farklı yolculuktu bizimkiler. Şimdi onlara hayat çok daha katı. Geçmişle şu an arasında estetik açıdan daha sert diretmeler var. Ben yaşamıyorum ama pek çok öğrencim ve genç arkadaşımın yaşadığını biliyorum" yanıtını vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ameliyata alınan Ebru Yaşar'dan haber var