Donald Trump'ın sürpriz bir şekilde göründüğü 9 garip film ve dizi

Donald Trump... Son 20 yılın belki de en ilginç siyasi figürü. Ancak Donald Trump göz önünde olmayı seven bir adam, dolayısıyla onu sadece kürsüde değil her yerde gördük. Buna beyaz perde de dahil. Üstelik bunun için başkan olmayı beklemedi. Trump, ABD'de her zaman tanınan bir figürdü. Ancak bu filmlerde görünmeyi kendisi mi istedi yoksa talep film yapımcılarında mı geldi bilmiyoruz. İşte Donald Trump'ın sürpriz bir şekilde göründüğü 10 garip film!

12 Aralık 2020, Cumartesi 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Evde Tek Başına 2

1. Evde Tek Başına 2

Kevin McCallister geri dönüyor ama bu sefer Kevin’a New York’ta rastlıyoruz yanında Big Apple’ı kendi oyun parkına dönüştürecek kadar nakit para ve kredi kartlarıyla. Yanlış uçağa binip ailesini yine kaybeden Kevin yine hapishaneden kaçan Harry ve Marry ile New York’ta tekrar karşılaşır. Ama Kevin onlara yine unutamayacakları bir karşılama hazırlamıştır.

 2. The Fresh Prince of Bel-Air

2. The Fresh Prince of Bel-Air

Will, Philadelphia'nın fakir mahallelerinden birinde yaşayan genç bir adamdır. Mahallesinde yaşayan tehlikeli insanlarla sorun yaşamasının ardından Will’in annesi, oğlunu kız kardeşi Vivian ve kayınbiraderi Philip’in yanına göndermeye karar verir. Kaliforniya’da lüks bir mahalleye taşınan Will, bilmediği bu dünyaya uyum sağlamaya çalışırken kendisini beklenmedik durumların içinde bulur.

 3. Zoolander: Interviewed About Derek Zoolander

3. Zoolander: Interviewed About Derek Zoolander

Derek diğer insanlardan farklıdır. Derek'in hayati fonksiyonlarının yönetimini sağlayan beyni, ne yazık ki fazla gelişkin değildir. Katinka isimli bir terörist, Derek'in bu zaafını fark ederek onu kendi emelleri doğrultusunda kullanmaya karar verir. Derek, Katinka'nın emirleri doğrultusunda Malezya ülkesinin başbakanını öldürmek üzere bir maceraya atılacaktır. Öte yandan CIA de bu durumun farkındadır ve Derek'i kendi yararına kullanmanın planlarını yapmaktadır. Derek bir süre sonra, çevresinde olup biten hiçbir şeyin farkında olmadan bir çift-taraflı ajana dönüşecektır.


4. Sex And The City - Sitting At A Bar In Manhattan

4. Sex And The City - Sitting At A Bar In Manhattan

Candace Bushnell'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanmıştır. ABD`de 1998-2004 yılları arasında toplam altı sezon ve 94 bölüm olarak yayınlanmıştır. Dizinin bir bölümü ortalama 30 dakika sürmektedir.


5. Spin City - Gives The Mayor Advice On Writing A Book

5. Spin City - Gives The Mayor Advice On Writing A Book

Spin City ABD'de yayınlanmış (6 sezon tahmini) bir sitcom dizisidir. Politik komedi türündeki dizide Michael J. Fox 4 sezon başrol oynadı, kendisinin hastalığından dolayı rolü Charlie Sheen aldı.

6. The Little Rascals

6. The Little Rascals

Hikaye, mahallenin okul çağındaki tüm erkek çocuklarının üyesi olduğu ‘Kadınlardan Nefret Eden He-Man Kulübü’nün başkanı olan Spanky ile başlıyor. Onun en iyi arkadaşı Alfalfa ise, kulübün ödül verdiği go-kart yarışmasına katılacak sürücü olarak seçilir. Ancak yarışma anons edildiğinde Alfalfa ortalıklarda görünmemektedir. Aramalar sonucunda Alfalfa, Darla ile bir kızla birlikte yakalanır!..

7. Borsa: Para Asla Uyumaz

7. Borsa: Para Asla Uyumaz

Dünya küresel bir ekonomik krizle çalkalanmaktadır. Genç bir Wall Street yatırımcısı kötü bir durumda kalmış eski bir Wall Street uzmanıyla iki aşamalı bir görev için anlaşır: Gelmekte gözüken finansal çöküş öncesi finansal çevreleri bundan haberdar etmek ve bu genç yatırımcının akıl hocasının ölümünden kimin sorumlu olduğunu bulmak...


8. Fırtınalı Günler

8. Fırtınalı Günler

İki büyük aile, Hortonlar ve Brady`lerin çok katmanlı hikayeleri... Romantizm, macera, gizem, komedi ve hüzün bir arada. Türünün öncülüğünü yapan bu dizi, 1965`ten bu yana performans ve bireysel başarı dallarında kırk kez Emmy`ye aday gösterildi.

 9. Wrestlemania 23

9. Wrestlemania 23

WrestleMania 23, World Wrestling Entertainment (WWE) tarafından düzenlenen yirmi üçüncü WrestleMania profesyonel güreş izle ve öde etkinliği. 1 Nisan 2007 tarihinde Detroit, Michigan'daki Ford Field'da yapılmıştır. Ford Field'da yapılan ilk, Detroit Metropoliten alanda yapılan ikinci WrestleMania'dır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 90'lar ve 2000'lerden 10 unutulmaz romantik gençlik filmi