Dövme kurbanları: Sevgilisinin ismini dövme yaptırıp sonra sildiren ünlü isimler

Dövme yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ne yaptıracağınıza henüz karar vermediyseniz size bir önerimiz olacak. En azından eşiniz veya sevgilinizle ilgili bir dövme yaptırmayın. Çünkü 'Her aşk biter, hatıralar kalır', ama genelde hatıraların da kalmasını istemeyiz ve dövmeleri lazerle sildirmeye gideriz. Emin olun, tahmin ettiğinizden çok daha aılı bir süreç. Örnekleri celebrity dünyasında çok.

16 Ocak 2021, Cumartesi 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Demet Akalın

Demet Akalın

Demet Akalın, büyük aşkla evlendiği Önder Bekesin'in soyadını, hızını alamayıp koluna da kazıtmıştı.

Daha sonra Bekensir gitti, yerine bir kuş dövmesi geldi.

Daha sonra Bekensir gitti, yerine bir kuş dövmesi geldi.

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp zamanında eski sevgilisi Winona Ryder'ın ismini omzuna yazdırmıştı, hem de 'Winona Forever' diye. Fakat üstünden çok sular aktı, ardından bu dövme 'Wino Forever'a dönüştü. 'Wino' ise şarapçı anlamına geliyor.

Hadise

Hadise

Hadise de dövme kurbanlarından biri oldu. Yıllar önce eski sevgilisi Sinan Akçıl ile tanışma tarihlerini dövme yaptıran Hadise, ayrılıktan sonra dövmeye veda etmişti.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie eski eşi Billy Bob Thornton'ın zamanında ismini omzuna yazdırdı hem de küçük bir ejderha ile. Angelina ve Billy Bob ayrıldığında ise bu dövme lazerle silindi, yerini asla bitmeyecek bir aşk aldı. Angelina Jolie bu kez tüm çocuklarının doğum yerlerinin koordinatlarını tercih etti.

Melanie Griffith

Melanie Griffith

Melanie Griffith 20 senelik eşi Antonio Banderas'ın adını omzuna kalp içinde yazdırmıştı. Şimdi ise dövmenin yerinde yeller esiyor.


Kaley Cuoco

Kaley Cuoco

The Big Bang Theory dizisinin sevilen oyuncusu Kaley, sırtına eski kocası Ryan Sweeting'e ithaf ettiği bir dövme yaptırmıştı. Ardından ikilinin evlilik tarihinin yerini kocaman bir kelebek aldı.

Nick Cannon

Nick Cannon

Nick Cannon eski eşi Mariah Carey'nin adını sırtına yazdırmıştı, hem de kocaman harflerle. Ardından tüm sırtını İsa'nın çarmıha gerilişini temsil eden bir dövmeyle kaplattı.

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum dört yıldızla birlikte eski eşi Seal'ın adını şifreli harflerle koluna yazdırmıştı. Ardından Seal'ın ismini sildiren Heidi Klum'un kolunda sadece çiftin çocuklarını simgeleyen dört yıldız kaldı.

Amber Rose

Amber Rose

Kelimeler kifayetsiz kalmış olacak ki; Amber Rose koluna eski eşi Wiz Khalifa'nın portresini çizdirmişti. Ardından bu dövme renkli bir çiçek deseniyle kapandı.

Ebru Şallı ve Harun Tan

Ebru Şallı ve Harun Tan

Ebru Şallı, yıllar önce eşi Harun Tan'ın ismini bir kalp motifi şeklinde sırtında kazımıştı ancak boşanmayla birlikte dövme de gitti. Harun Tan ise Ebru Şallı'nın gözünü çizdirmişti koluna. O dövmenin akıbeti ise bilinmiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkileri 10 yıldan uzun süredir devam eden 10 Hollywood çifti