Bugün kim ne giymiş? (24 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

24 Aralık 2020, Perşembe 12:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Irına Shayk

Irına Shayk

Bütün dünya kendisine ayrı, kızına ayrı bayılıyor. Irına ise yüksek tutulan beklentileri karşılamak için epey çaba sarf ediyor gibi. O dökümlü çizmelerin, regular fit bir pantolonla iyi durmasının ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Ama o giyince... Oluyor işte.

 Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone

Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone

Leonardo DiCaprio ve yeni avı Camila Morrone bu kombinleriyle (kombin denirse) köpeklerini bir köpek parkında gezdirmeye çıkmışlar. Buraya kadar her şey normal. Peki siz bu kombinlerle İstanbul'da, Bursa'da ya da Bayburt'ta bir çift görseniz "Bu ne bakımsızlık yav" der şaşırmaz mısınız? Kaldı ki pek çoğumuzun Camilla'nın giydiklerini gece yatarken bile giydiğini düşünmüyorum. Üzüm üzüme baka baka kararır, ne diyelim...

 Mandy Moore

Mandy Moore

Hamilelere en çok yakışan ve en rahat olduğunu tahmin ettiğimiz tarzda bir elbise. Göğüsten oturmalı, aşağısı ise bol. Bu pöti kareden biraz daha büyük kareler, elbisenin masa örtüsü gibi görünmesini engellemiş. Enine çizgilerle de güzel bir kontrast yakalanırken renklerin uyumu bir ortak nokta belirlemiş. Ayakkabıların topukları ise bir hamilenin giyeceği en ideal ayakkabılar. Sana puanımız 9 Mandy!

Bella Hadid

Bella Hadid

Ah Bella, bu kadar güzel olmasan böyle giyinmen mümkün olabilir miydi... Nasılsa her halimle güzel ve cool'um diye böyle yapıyor gibisin. Giydiği parçaların hepsinin tek tek çok şık olduğu zaten bariz ama asıl şaşırtan dünyanın en ünlü markalarının defilelerinde podyumun tozunu attıran bir modelin piyasanın çok dışındaki bu kıyafetleri giymesi. Biz çok yakıştırıyoruz, farklı yaklaşımı da 'ünlü ve manken' algılarını yerle bir ediyor.

Kumail Nanjiani

Kumail Nanjiani

Tüm tedbirlerini alan bilinçli ünlüler ❤ biz. Nanjiani maskesini takmakla kalmamış, siperliğini de takmış Kol kası olan erkeklere en yakışan kol boyu ile hem de. Tam pazuların üstünde. İnanması zor ama bir de kavruk tene en yakışan rengi giymiş, turuncu. Ve fotoğrafın en güzel tarafı, bir fırından çıkarken çekilmiş bu fotoğraflar. Yani o uzun kese kağıdında bir baget etmek, kutuda kruvasanlar var. Umarız bu yakışıklılığı ve elindeki enfes unlu mamüllerle bir kadının kapısını çalacaktır.

Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Olabildiğince casual, olabildiğince cool bir Shia görüyoruz. Beyaz ama leş gibi converse'leri ile gündelik işlerini halletmeye çıkmış. Biz bayıldık.

Emma Roberts

Emma Roberts

Hollywood'un ünlü hamilelerinden Emma'yı er gün muhakkak görüyoruz. Yürüyüşünü yapıyor, oksijenini yapıyor ama galiba bu hamillelik artık onun modunu düşürmeye başladı ve doğurmak istiyor. Çünkü bir insanın bu kadar silik giyinmesi için, hamileliğinde akılda kalan tek bir 'look'u olmamasını buna bağlıyoruz.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Kim der 51 yaşında, kim der iki çocuk annesi. Karın kaslarını estetik ameliyatla yaptırdığını duymak eminiz herkesin yüreğine su serpecek ama şu an JLo spor salonundan çıkıyor. Yani o kasları yılların spor salonu mesaisine borçlu.

 John Legend ve Chrissy Teigen

John Legend ve Chrissy Teigen

Hollywood'un parmakla gösterilen çiftlerinden  John Legend ve Chrissy Teigen, St. Barts'ta yürürken görüntülenmiş. Çok yakışıyorlar, Legends çok iyi görünüyor ama Chrissy'nin elbisesinde çok garip bir şey var. O koca düğüm... Ya dere kenarında çamaşır yıkadı, ıslanan elbisesini düğümledi ya da..... Başka bir ihtimal gelmiyor aklımıza. Neden? Nasıl ağırlık yapmıyor ama sana Chrissy, omurga duruşunu bozar.

Scott Disick

Scott Disick

Khloe Kardashian ile olan bir dargın bir barışık ilişkisi, Sofie Richie ile olan 'olayları' hepten bittikten sonra Scott Disick kendinden 18 yaş küçük olan 19 yaşındaki Amelia Gray Hamlin ile bir ilişkiye başlamıştı. Disick, turuncu montu ve kamuflaj pantolonuyla yeni sevgilisinin evine gitmeden önce bir kuyumcuya uğramış. Anlıyoruz ki bir hediye arayışı söz konusu. Kombinine gelecek olursak... Bütününe baktığımızda 'Scott'ın 19 yaşındaki sevgilisinin yanında genç görünme çabası' diyoruz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (23 Aralık 2020)