Dua Lipa'nın kulis istekleri şaşırttı

Antalya'nın Serik ilçesinde, 'Regnum Live in Concert' kapsamında konser verecek olan Dua Lipa ve ekibi ilginç istekleriyle şaşırttı. Hijyen takıntısı olan Dua Lipa, kulise de 50 el havlusu ile 50 banyo havlusu talep etti ve odanın her yerine boy aynası konulmasını istedi

09 Ağustos 2018, Perşembe 21:14
A A

Dünya müzik listelerinde hızlı yükselişiyle dikkat çeken 23 yaşındaki Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa , 14 Ağustos'ta Antalya'da konser verecek.

Türkiye'deki ilk konseri öncesi Dua Lipa ve ekibinin istekleri şaşırttı.


Dua Lipa, ekibiyle birlikte kalacağı ve geceliği 15 bin dolar olan Crown Villa'da et döner ve ayrandan Manuka balına, el yapımı taze kurabiyeden deniz tuzlu bitter çikolataya, çeşitli isteklerde bulundu.

HİJYEN TAKINTISI VAR

HİJYEN TAKINTISI VAR

Güzel yıldızın hijyen takıntısı da dikkat çekti. Kulisine 50 el havlusu ve 50 de banyo havlusu talep eden Dua Lipa'nın bir diğer isteğiyse odanın her yerine konulmasını istediği boy aynaları oldu.


BEYAZ IŞIK İSTEMİYOR

BEYAZ IŞIK İSTEMİYOR

Kulisin aydınlatmasında kesinlikle beyaz ışık istemediğini belirten şarkıcı, kuliste ayrıca taze çiçekler olmasını da şart koştu.

Dua Lipa, gün içerisinde sık sık içtiği Hindistan cevizi suyundan da bol bol talep etti.


HAYRANLARINA BARDAK HEDİYE EDECEK

HAYRANLARINA BARDAK HEDİYE EDECEK

Konsere gelecek Dua Lipa hayranlarına, sanatçının fotoğrafının basılı olduğu 20 bin bardak hediye edilecek. Ayrıca sanatçıya da, bez bebek hediye edilecek.


Dua Lipa konserinin hemen ardından düzenlenecek 'after parti'de ise son dönemin en başarılı DJ'leri arasında gösterilen Mahmut Orhan setin başına geçecek.


Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.