Düğün masrafı 200 bin TL

Düğün masrafı 200 bin TL

Hande Ataizi'nin "Ucuz olsun diye istemiştik, astarı yüzünden pahalıya geldi" dediği kır düğünün maliyeti ortaya çıktı! Ünlü oyuncu, görkemli düğün için 200 bin lira harcayacak!

28 Ağustos 2012, Salı 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Ataizi'nin, üç yıldır flört ettiği Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile 8 Eylül'de kır düğünü yaparak evleneceğini ilk benden öğrenmiştiniz. Ataizi'nin, detaylarıyla yazdığım kır düğünü resmen olay oldu!

Şile'deki Lavanda Otel'de Provance stili bir kır düğünü yapacaklarını ve bunun için de kesenin ağzını açtıklarını yazınca, ilk tepki Ataizi'nden geldi ve "Ucuz olsun diye kır düğünü yapalım dedik ama astarı yüzünden pahalıya geldi" dedi. Bunun üzerine köşe yazarları konuya dahil oldu ve Ataizi'nin sponsor aradığını yazdı. Olay dallanıp budaklanıp yalan yanlış bilgiler ortada kol gezmeye başlayınca, iş yine başa düştü...

Ataizi ile Harvey'nin olay olan kır düğünü için kaç para harcayacağını öğrendim; işte detaylar...

DODO'DAN 500 BİN $'LIK EŞYA!
Provence ambiyansını yaratabilmek için Lavanda Otel'in bahçesine dört kamyonla dokuz tonluk mobilya ve aksesuvar yığacak olan Dodo; 500 bin dolarlık bu eşyalar için kira almayacakmış ancak Ataizi'nden masraflarını karşılamasını istemiş. Masraflar ise 10 bin lira tutuyormuş. Çift, üç farklı alanda gerçekleşecek düğün için üç farklı tarzda müzik yapacak olan 40 kişilik müzik ve dans grubu kiralamış; onlara da 40 bin lira vereceklermiş. Mekanın süslemesi için de Cherie Flowers şirketinin sahibi Aslı Kuseyrioğlu ile anlaşan çiftin çiçek masrafının da 25 bin lira tuttuğunu öğrendim.

MASRAFLARIN ÇOĞU ATAİZİ'NDEN
Bitmedi; başka bir markadan satın aldığı ve ünlü modacı Hakan Yıldırım'ın sihirli dokunuşlarını ekleyeceği gelinliği, Benjamin'in smokini, kokteylde ikram edilecek şampanya ve havyarları, yemekte ikram edilecek içkileri ve düğün pastasını da ekleyince Ataizi ile Harvey'in düğünü yaklaşık 200 bin liraya mal olacak.
Yazılıp çizildiği gibi Ataizi'nin düğününün hiçbir sponsoru yok; 200 bin lira kendi ceplerinden çıkacak. Bu arada 200 bin liranın büyük bölümünün Ataizi tarafından karşılanacağı da kulağıma geldi!

OLAY DÜĞÜNE 180 KİŞİ ŞAHİTLİK EDECEK
Hande Ataizi ile Benjamin Harvey'nin düğünü, otelin girişinde kokteyl ile başlayacak. Sonra çift merdivenlerden inip nikahın kıyılacağa bölüme geçecek. Düğün yemeği de yine merdivenlerle inilecek üçüncü bölümde, bahçede olacak. Bu olay kır düğününe 180 kişi davet edildi. Ataizi ile Harvey düğün yemeğinde 8.5 metrelik bir masada, en yakın dostları ile birlikte oturacak. Diğer konuklar da 3 metrelik diğer masalarda düğün yemeğini yiyecek. Lavanda Otel, o gece için tamamen kapatıldığı ve rahatsız olacak kimse olmadığı için düğün sabaha kadar sürecek.

Günaydın

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı'dan duygusal paylaşım