Düğünden önceki değişimi gözlerine inanamıyor!

Bu kadın kuaför koltuğunda oturmadan önce tek bir isteği vardı: Düğünden önce bambaşka biri olmak! İşte düğünde damat dahil tüm misafirleri şoke eden değişim! 

17 Ağustos 2017, Perşembe 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dikkat etmişsinizdir; kuaföre girdiğinizle çıktığınız kişi bambaşkadır. Bu ister saç renginizde bir değişim olsun isterseniz de saç kesiminizde! Sonuç ne olursa olsun sizinle birlikte bu değişimin bir parçası olan kuaförlerin daha önce ne gibi mucizelere şahit olduğunu hiç düşündünüz mü?  

Sara Pestella’nın Florida’da bir kuaför salonu var. Holly, kapıdan içeriye girdiğinde onun büyük bir değişime ihtiyacı olduğunu fark etti. Sonuçta o gün Holly evleniyordu ve gelinin tek isteği hayallerini süsleyen o düğünü bambaşka biri olarak katılmak!  

Holly yıllardır saçını kestirmemişti. Saçları yıpranmış, zarar görmüş ve kısmen boyanmıştı.  

Holly, zamanında babası ona ‘Uzun saçlı kadınlar daha gösterişli olurlar’ dediğinden dolayı saçlarını uzatıyordu. Babasının görüşü Holly’i etkilemiş olacak ki Holly yıllar boyunca saçlarını hiç kestirmedi. Ancak artık değişim zamanıydı.  

7 satlik süren işlemlerin ardından Holly'nin saçları 60 cm kısaltıldı ve küllü platine boyandı.    

Kuaför Sara, “Holly artık çok daha güzel hissediyor. Bunda katkımız olduysa ne mutlu bize!” dedi. Bu değişime tanık olanlar gözlerine inanamasa da Holly aynada kendini gördüğünde ağlamaya başlamış.   

Düğünden önce hem kendine hem de damada büyük bir sürpriz olan bu değişim Holly'nin hayallerini gerçek olmasını sağladı. 

İşte Holly'nin öncesi ve sonrası fotoğrafları... 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkekler ilişkilerini neden gizler?