Dünya 'Gizli aşk' davalık oldu

'Gizli aşk' davalık oldu

'Gizli aşk' davalık oldu

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Julie Gayet, ilişki hakkında haber yapan magazin dergisine dava açtı

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'la adı aşk dedikodusuna karışan oyuncu Julie Gayet, aralarındaki ilişki hakkında haber yapan magazin dergisine dava açtı.

Gayet'in, haftalık magazin dergisi Closer'a, Hollande'la olan ilişkisine dair yaptığı haber nedeniyle özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği gerekçesiyle 50 bin Euro'luk tazminat davası açtığı bildirildi.

Dergi geçen haftaki sayısında, "François Hollande ve Julie Gayet-Cumhurbaşkanının gizli aşkı" başlığını atarak, 59 yaşındaki Hollande'la 41 yaşındaki Gayet arasındaki gönül ilişkisiyle ilgili 7 sayfalık bir haber yayımlamış ve normal tirajını ikiye katlayarak 600 binden fazla satış yapmıştı.

Hollande ise düzenlediği basın toplantısında, derginin iddiası hakkında "Herkes özel yaşamında sorunlar yaşayabilir, sıkıntılar anlar olabilir ancak benim bir ilkem var: Özel işler, özel bir şekilde ve karşılıklı tarafların mahremiyetine saygı göstererek çözülmeli'' açıklamasında bulunmuştu.

AA

SIRADAKİ HABER