Dünya Katil hemşire! Hastanedeki çocuğa zehir verdi

Katil hemşire! Hastanedeki çocuğa zehir verdi

Katil hemşire! Hastanedeki çocuğa zehir verdi

İngiltere'deki Birmingham Çocuk Hastanesi'nde bir çocuğu zehirleyerek öldürmekle suçlanan 'katil hemşire'nin ilk fotoğrafı yayınlandı. Fotoğrafta hemşirenin kaygısız bir şekilde salıncakta sallandığı görülüyor.

İngiltere'deki Birmingham Çocuk Hastanesi'nde bir çocuğun zehirlenerek ölmesi üzerine 27 yaşındaki hemşire gözaltına alındı. Gözaltına alınan hemşirenin ilk fotoğrafı yayınlandı. Hemşirenin, Facebook'ta açık olan profilinde arkadaşlarıyla eğlenirken ve annesiyle birlikte kokteyl içerken fotoğrafları yer alıyor.

West Midlands'da yaşayan hemşirenin ailesiyle kaldığı ve olayın ardından hastanedeki işinden uzaklaştırıldığı bildirildi. 

Şüpheli hemşirenin arkadaşları ise annesi ile 'inanılmaz derecede yakın' bağlarının olduğunu söyledi. Dedektifler, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor. 

SERBEST BIRAKILDI

Polis sözcüsü, olay hakkında şunları söyledi:

"Bebeğin ölümüyle ilgili olarak 27 yaşındaki bir kadını tutukladık. Çocuk ne yazık ki perşembe günü hastanede öldü. Kadın perşembe akşamı West Midlands bölgesindeki bir mülkte 'hayatı tehlikeye atmak amacıyla zehir verdiği' şüphesiyle tutuklandı. Soruşturma devam ederken ve adli testler incelenirken kadın serbest bırakıldı."

SIRADAKİ HABER