Dünya Kayıp kripto milyonerinin korkunç sonu! Ceset parçaları tek tek toplandı

Kayıp kripto milyonerinin korkunç sonu! Ceset parçaları tek tek toplandı

Paylaş
Kayıp kripto milyonerinin korkunç sonu! Ceset parçaları tek tek toplandı

Sosyal medya üzerinden kripto para pazarlayarak milyonlar kazanan 41 yaşındaki fenomenin cansız bedeni bir bavulun içinden çıktı. Fernando Pérez Algaba'nın cinayetini soruşturan polis bir kişiyi tutuklarken cinayetin detayları adeta kan dondurdu.

Günlerdir kayıp olan kripto milyoneri Fernando Pérez Algaba'nın akıbeti belli oldu. 41 yaşındaki adamın cansız bedeni kırmızı renkli bir bavuldan çıktı.

Haberin Devamı

DERE KENARINDA OYNAYAN ÇOCUKLAR BULDU

Yerel basında yer alan haberlere göre, Buenos Aires'in Ingeniero Budge kasabasında bir dere kenarında oynayan çocukların bulduğu bavulun içinden vücut parçaları çıktı.

Çocukların ebeveynlerinin polisi araması üzerine bölgede geniş çaplı inceleme başlatıldı. New York Post'ta yer alan habere göre, bavulun içinden kesilmiş kollar ve bacaklar çıktı.

PROFESYONEL ŞEKİLDE PARÇALARA AYRILMIŞ

El País'in bildirdiğine göre, Çarşamba günü yetkililer kayıp baş ve gövdeyi keşfettiler. Yapılan otopsi sonucu vücut parçalarının kayıplara karışan Algaba'ya ait olduğu anlaşıldı.

İlk inceleme sonrası 41 yaşındaki adamın vücudunun son derece profesyonel şekilde kesildiği belirlendi.
Henüz resmi bir açıklama olmasa da bu bulgu Cinayet ihtimalini güçlendirdi.

Haberin Devamı

DAHA ÖNCE 3 KEZ VURULDU

Yine yerel basında çıkan haberlere göre, otopsi, kurbanın parçalanmadan önce üç kez vurulduğunu ortaya çıkardı.

Bir dönem pizza satıcılığı yapan fenomenin Instagram'da 1 milyona yakın takipçisi bulunuyordu.

Sosyal medya hesapları üzerinden kripto para reklamı yaparak milyoner olmuştu. Barcelona'daki lüks hayat tarzı ile dikkat çeken 41 yaşındaki adamın cinayetten bir hafta önce Arjantin'e geldiği belirlendi.

SAYISIZ BORCU VAR

Algaba'nın bir daire kiraladığı ve anahtarları 19 Temmuz'da teslim etmesi gerektiği, ancak mülk sahibinin ifadesine göre Algaba'ya günlerce ulaşılamadı.

Polis, Algaba'nın ölümüyle ilgili olarak bir zanlıyı tutukladı. Cinayetin ardındaki sebep belirsizliğini koruyor olsa da yetkililer, fenomenin sayısız borcu nedeniyle öldürüldüğünden şüpheleniyor. (Hürriyet)