Dünya Şeytani plan! Evlilik planları yaptığı 'adam' kadın çıktı

Şeytani plan! Evlilik planları yaptığı 'adam' kadın çıktı

Paylaş
Şeytani plan! Evlilik planları yaptığı 'adam' kadın çıktı

Bir kadının cinsel beraberlik için yaptığı şeytani plan pes dedirtirken, skandalın detayları ise dünya basınında yer buldu. Buna göre 40 yaşındaki Blade Silvano isimli 'kadın', bir internet uygulaması üzerinden ağına düşürdüğü kadınları erkek olduğunu söyleyerek kandırıyordu. Ancak kurbanlardan biri tuzağı fark etti ve Silvano hızla tutuklanarak hakim karşısına çıktı.

Düzenbazlık oyununun adresi İngiltere'nin başkenti Londra oldu. İsmi açıklanmayan kurban, Kendisiyle evlilik planları yaptığını dahi anlattı ve yaşadığı istismardaki detayları ifşa etti. Görülen davada Silvano iki adet cinsel saldırı yasasından suçlu bulundu.

Haberin Devamı

Ancak kurbanlarını ve kendisiyle evlenmek isteyen kadını kandırmadığını, her şeyin farkında olduklarını söyleyerek kendini aklamaya çalıştı. Duruşma sırasında Silvano'nun bir flört uygulaması üzerinden kendisini 'bir erkek olarak' tanıttığı tespit edildi.

Görülen mahkemede karar açıklandı ve erkek gibi davranarak kadınları cinsel ilişki için dolandıran Silvano için hapis yolu gözüktü. Buna göre düzenbaz kadın, 10 yıl altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

SONU GELMEYEN DÜZENBAZLIK ZİNCİRİ

Kurban ise mahkemede verdiği ifadede, flört uygulamasında Silvano'nun kendisini Blade Mendez ismiyle tanıttığını ve birlikte oldukları sırada çeşitli oyunlarla gerçekleri gizlediğini anlattı.

Cambridge Kraliyet Mahkemesi'ne göre, Silvano kurbanlarını erkek olduğu yalanıyla kandırdı ve 'bilinmeyen bir nesne' yardımıyla cinsel ilişki kurdu. Basına yansıyan yeni detaylar, Silvano'nun partnerlerinin vücudunun mahrem bölgelerine dokunmasına izin vermeyerek yalanını sürdürdüğünü de ortaya çıkardı.

Haberin Devamı

Kurbanın mahkemede anlattığı ve dinleyenleri afallatan detayların devamına göre ise, Silvano cinsel ilişki sırasında kurbanının gözlerini bağlayarak kirli oyununu devam ettiriyordu.

Kurban mahkemede, Silvano'nun kendisine erkek olduğunu söylediğini ve onunla beraber olmaya ancak bu yüzden rıza gösterdiğini de vurguladı. Yaşadığı istismardaki detayların hiçbirine rızasının olmadığını da ekledi.

KANSER OLDUĞU YALANI

Öte yandan, Silvano'nun skandalları bunlarla da sınırlı kalmadı. İsminin gizli kalmasını isteyen bir arkadaşı, Silvano'nun ABD Hava Kuvvetleri'nde ortopedi cerrahı olduğunu da ileri sürdüğünü bildirdi.
Silvano ise bu iddiaları da kesin bir dille yalanladı. Hatta, kurbanla hiç tanışmadığını iddia edecek kadar ileri gitti.

Yanı sıra kanser olduğu yalanına da başvurdu. Yargıç Philip Gray, 'kürsüde geçirdiği süre boyunca duyduğu en sahtekar delillerden bazılarını' işittiğini söyledi.

Silvano süresiz olarak cinsel suçlular listesine alındı.

Dedektif Constable Leeza Phillips ise olayla ilgili şöyle konuştu:

Haberin Devamı

"Bu olağanüstü bir soruşturmaydı ve daha önce Cambridgeshire'da gördüğüm hiçbir vakaya benzemiyordu. Silvano en büyük aldatmacayı gerçekleştirerek kurbanına büyük üzüntü yaşattı. Mağdur tüm gerçekler olmadan, cinsel ilişkiye rıza gösteremedi ve bu onun istismar edilmiş ve travma geçirmiş hissetmesine yol açtı."