'Dünyanın en güzel çocuğu' büyüdü! İşte son hali!

Dünyanın en küçük mankeni ve en güzel kızı olarak bilinen Kristina Pimenova artık büyüdü! İşte son hali!

30 Mayıs 2018, Çarşamba 11:51 Son Güncelleme:
A A

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayan Kristina Pimenova, hem dünyanın en genç mankeni hem de dünyanın en güzel kızı olarak biliniyor.

Kristina , eski futbolcu Ruslan Pimenov ve model Glikeriya Shirokova'nın ikinci kızları olarak 27 Aralık 2005 yılında dünyaya geldi.

Model anne Glikeriya Shirokova, mankenlik yaptığı ajansa Kristina'yı da da getirince, küçük kız ajanstakilerin dikkatini çekti.

Böylece ajans, bazı çekimlerde küçük kızı da kullanmaya başladı.

Küçük kızın olağanüstü yeteneğini farkeden ajans, kendisiyle sözleşme imzaladı. 

Women Daily Magazine tarafından 'Dünyanın En Güzel Kızı' unvanını alan Kristina, 4 yaşından beri Vogue, Roberto Cavalli ve Armani gibi dev markalar için podyumda yürüyor.

Pimenova'nın hızlı yükselişi, takipçilerini ve psikologları ikiye böldü.

Sydney Çocuk Psikoloji Merkezi’nden psikolog doktor Fiona Martin, şöyle dedi:

'Bazen sınırlar görünür şekilde çizilmelidir. Bu yaştaki çocukların inançları çok kırılgandır ve kendi karar mekanizmaları henüz gelişmemiştir...

Medya ve reklam dünyası, kullandığı imgeleri kendine göre kodlar. Ebeveynler çocuklarının cinsel bir obje gibi algılanması konusunda gözüaçık davranmalıdır. Bunlar ilerde onun benlik saygısına zarar veri tüm hayatını bozabilir.'

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.