Dünyanın en güzel trans modeli

Trans modellerin moda dünyasında yükselişi sürüyor. Norveç'in Kendall Jenner'ı olarak gösterilen genç model Emma Ellingsen'i farklı kılan da transeksüel olması..

29 Eylül 2018, Cumartesi 20:13
A A

Emma Ellingsen, 2001 doğumlu genç bir model. 


Emma, trans olduğunu 8-9 yaşlarında fark etmiş. 


Anaokulundan beri bebeklerle oynayan, sadece kız arkadaşlar edinen ve süslü kıyafetler tercih eden genç model, o yaşlarda "Yanlış Bedende Doğmak" adlı belgeseli izledikten sonra bir kız olduğunu fark etmiş. 


Hem ailesinin, hem de çevresinin tepkisi oldukça olumlu olmuş. Kimsenin onu yargılamadığı bir ülkede doğduğu için çok mutlu olduğunu söylüyor. 


Ailesinin desteğiyle hemen cinsiyet geçiş sürecini başlatan genç model, şaşırtıcı şekilde hormon almaya henüz bu yıl başlamış. 


ERGENLİĞİ BAŞLAMADAN DURDURDULAR

ERGENLİĞİ BAŞLAMADAN DURDURDULAR

Erkek ergenliğini henüz başlamadan durdurdukları için doğuştan bir kadın gibi görünüyor. 


Bir yandan modellik için dünyayı gezen, diğer yandan Norveç'te yeni bir televizyon şovunda yer alan Emma Ellingsen, hayatını aynı zamanda YouTube'dan da paylaşıyor.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.