Dünyanın en pahalı boşanmasında sebep ihanet mi?

Forbes dergisinin 'Dünyanın en zengin kişisi' olarak duyurduğu Amazon'un Üst Yöneticisi Jeff Bezos ve eşi MacKenzie Bezos, 25 yıllık evliliklerini sonlandıracaklarını duyurdu. Ayrılık sebebinin, Jeff Bezos’un bir süredir Lauren Sanchez isimli eski bir televizyon sunucusuyla yaşadığı gizli ilişki olduğu iddia edildi

11 Ocak 2019, Cuma 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD merkezli e-ticaret devi Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos ve eşi MacKenzie Bezos, 25 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı almıştı. 137 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanı olan Bezos ve eşi yazar MacKenzie Bezos’un ayrılığı 'dünyanın en pahalı boşanması' olacak.

Forbes dergisinin dünyanın "en zengin insanı" olarak nitelediği 54 yaşındaki Bezos, 48 yaşındaki eşi MacKenzie Bezos ile boşanacaklarını Twitter'dan paylaştığı ortak yazılı açıklamayla duyurmuştu.

Açıklamada, "Uzun zaman süren bir aşk keşfi ve ayrılık denemesinin ardından boşanma ve hayatlarımıza arkadaş olarak devam etme kararı aldık. Birbirimizi bulduğumuz için inanılmaz derecede şanslı ve evli kaldığımız her bir yıl için minnettar hissediyoruz. 25 yılın ardından ayrılacağımızı bilseydik bile yine de evlenirdik" ifadeleri yer alıyordu.

AYRILIK SEBEBİ İHANET Mİ?

AYRILIK SEBEBİ İHANET Mİ?

New York Post gazetesi, Jeff Bezos’un bir süredir Lauren Sanchez isimli eski bir televizyon sunucusuyla gizli ilişki içinde olduğunu iddia etti.

Gazeteye konuşan kaynaklar multimilyarder Bezos’un ekim ayı sonunda özel bir kulüpte Sanchez ile görüntülendiğini söyledi.

49 yaşındaki Sanchez ile Bezoz’un ilişkilerinin 8 ay önce başladığı ve çiftin birlikte tatil yaptığı da iddia edildi. Bezos ile yasak aşk yaşadığı belirtilen Sanchez de evli ve 2 çocuğu var.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum