Ebru Polat'ın paylaşımı olay oldu

Ebru Polat'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım olay oldu. Avukat olan fakat kendini sanat dünyasına atana Ebru Polat, hem şarkı söylüyor hem de modellik yapıyor. Peki Ebru Polat Instagram hesabından ne paylaştı da olay oldu? Gelin hep birlikte bakalım

25 Ekim 2017, Çarşamba 09:06
A A

Ebru Polat oynadığı iddia kuponunu sosyal medyada paylaştı, olay oldu. Oynadığı 15 TL'lik kuponla tek maç yüzünden 30.000 TL kaybeden Ebru Polat'ın bu paylaşımı özellikle erkek hayranlarının ilgi odağı oldu.

Yüksek oranlı maçları doğru tahmin eden şarkıcının futbol bilgisi Twitter'da trend topic oldu.

Ebru Polat'ın kuponunu gören hayranlarından çoğu şarkıcıya evlenme teklif etti. Şarkıcıya hâlâ maçlarla ilgili tüyo vermesi için mesajlar geliyor.

İŞTE EBRU POLAT'IN YAPTIĞI O PAYLAŞIM

EBRU POLAT KİMDİR?

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat, 1983 yılında İzmir'de doğdu. Gençlik dönemlerinde bale eğitimi de alan sanatçı, üniversite eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Kısa bir süre avukatlık yapan Ebru Polat, sonrasında Londra'da müzik eğitimi almıştır. 2009 yılında ilk albümü 'Çok geç'i çıkaran şarkıcı bu şarkıda Sezen Aksu'dan destek almıştır. Aynı albümde Sezen Aksu'nun 'Seni Yerler' şarkısını da coverlamıştır.

Ebru Polat'ın 2010 yılında 'Kalp Ayazı' ismindeki ikinci albümü yayınlanmıştır. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu'nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Ebru Polat'ın sözü ve müziği kendine ait olan 'Delikanlı Kız' şarkısı da yer aldı.

Şarkıcı Ebru Polat'ın 2011 yılında 3. albümü olan 'Dinle 2011' piyasaya çıkmıştır. Albümde Sezen Aksu'nun 'Haydi Git' şarkısına yorumladı. Onun dışında albümde 'Mutlu Ol Yeter' ve 'Artık Sevmeyeceğim' şarkılarının coverlarına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde 'Olanlar Oldu' single'ı müzikseverlere sundu.

2012 yılında 'Kaçın Kurasıyım' albümünü çıkaran sanatçı, 2013 yılında 'Günaha Davet' ve 'Hediyem olsun' singlelarını piyasaya çıkardı. 2015 yılında da '9 hit' albümünü çıkardı.

Ebru Polat yaz başında da 'Hava Çok Sıcak' adlı bir single çıkarmıştı.

İkizler burcu olan Ebru Polat, 58 kg ve 1.68 m boya sahip. Koyu kahverengi saça sahip olan şarkıcının göz rengi de kahverengi.

'BİR KADINA DA AŞIK OLABİLİRİM' Ebru Polat  geçenlerde POSTA'ya  yaptığı açıklama ile uzun süre konuşulmuştu. Ebru Polat'ın açıklaması şöyleydi: ''Kendimi seksi bulmuyorum, güzel de değilim. Hem kadınlar hem de erkekler benimle birlikte olmak istiyor. Zaten ben de cinsiyeti olmayan biriyim.''

Ebru Polat'ın bu pozu uzun süre magazin gündemini süslemişti.

Denize sıfır 5 milyon dolar değerinde olduğu öğrenilen evin camlarını titizlikle silen Ebru Polat'ın bu pozları çok konuşulmuştu. 

Ebru Polat'ın estetiksiz hali

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Filiz Erkal'dan duygusal mesaj: Bana 'bir gün çeker gider' dediler