Ebru Polat'tan Can Yaman açıklaması

Şarkıcı Ebru Polat, Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı'nın hazırladığı 'Magazin Noteri' programına konuk oldu. Can Yaman'a yaptığı yorumun masaya yatırıldığı anlarda, şarkıcının cevabı şaşırttı.

16 Aralık 2019, Pazartesi 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Programın başında Can Yaman'ın sorulduğu şarkıcı, verdiği cevapla herkesi şaşırttı. İlkay Buharalı'nın, Can Yaman'ın İtalya'daki fotoğrafına yorum yaptığını hatırlattığı Ebru Polat, hemen ne düşündüğünü söyledi.


'Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor'

'Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor'

"Adama yürümedim, koştum hatta zıpladım" diyen şarkıcı, neden vazgeçtiğini de söyledi. Can Yaman'ın son açıklamalarını ve hareketlerini çok kaba bulan Polat, "Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. Çok kaba, hiç o şekilde düşünmemiştim onu. İnsan, kendisini nasıl bitirin örneği oldu Can Yaman" sözleriyle düşünlerini paylaştı.

'Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez'

'Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez'

Şarkıcı Can Yaman'ın güneşlenirken verdiği poza, "Maşallah! Olan var olmayan var. Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez! Bir de bizimkiler o tipleriyle kaprisli, tripli. Boş yere kahır çekiyoruz" şeklinde yorum yapmıştı.

Ebru Polat'ın yaptığı yorum uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Can Yaman ise İtalya'nın ardından Yunanistan ve İspanya'da da gündem olmuştu.

Binlerce İspanyol hayranı Can Yaman'ı havaalanında karşılaşmış, izdihama neden olan ünlü oyuncunun bu görüntüleri 'cast çalışması' olarak yorumlanmıştı.

Libido açıklaması başına iş açtı

Libido açıklaması başına iş açtı

Can Yaman Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda, Demet Özdemir ile uyumlu bir çift olmalarını, "Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık." sözleriyle açıklamıştı.

Ardından ise eski rol arkadaşı Selen Soyder ile ilgili "Mesela “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar... Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; Hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı." ifadelerini kullanmıştı.Yaman'ın bu açıklamaları kadın erkek fark etmeksizin herkesin tepkisini çekmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Naz Elmas ile Erol Özmandıracı evlendi