Ece Erken, Alişan ile nasıl barıştığını anlattı!

Şubat 2019'da popçu Demet Akalın ile barıştığı için Alişan'la arası açılan Ece Erken, dört ay önce ünlü şarkıcı ile küslüğü bitirmişti. Bir ödül töreninde sunuculuk yapan Erken, Alişan ile nasıl barıştıklarını anlattı.

16 Kasım 2021, Salı 17:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir ödül töreninde sunuculuk yapan Ece Erken, basın mensuplarının sorularını cevapladı.Ünlü sunucu, "Şu an aptal aptal şeylerden mutlu oluyorum. Öyle bir hayat yaşıyorum, Allah nazardan saklasın. Her şey boş, yarın kimin ne olacağı belli değil" dedi.

2019 yılında Demet Akalın ile barıştığı için Alişan'la arası açılan Erken, "Onu yaşamak gerekiyormuş. Sinirim geçti. Biz kardeş gibiydik" ifadelerini kullandı.

Ece Erken, "Benim sevmediğim, bana kötülük eden birisiyle ağlayarak barıştı. Ona da hak veriyorum; o da barışsın, herkes iyi olsun. Önemli olan sağlık, geri boş" şeklinde konuştu.

Ece Erken, geçtiğimiz temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan'a sosyal medya hesabı üzerinden zeytin dalı uzatmıştı.


Ünlü sunucu, "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın" ifadelerini kullanmıştı.

Bir çocuk annesi Ece Erken'in, kardeş acısıyla zor günler geçiren eski dostuyla yıllar önce çekilen fotoğraflarını paylaşması da dikkatlerden kaçmamıştı.


Daha sonra Buse Varol ve Alişan'la olan bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, "Kıbrıs'ta çekilemedik vakit yoktu. Bir TBT yapasım geldi" notunu yazmıştı. Alişan da Erken'in kalp emojili paylaşımını kendi hesabından yayınlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oya Başar: Levent Kırca beni tanımadı!