Ece Erken’e karşı bir korunma talebi daha!

Ece Erken’e karşı bir korunma talebi daha!

Demet Akalın'ın ardından Güldeniz Uçar da Ece Erken’e karşı mahkemeden korunma talebinde bulundu

11 Ocak 2019, Cuma 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erken’in eski eşi Serkan Uçar’ın abisinin eşi Güldeniz Uçar, “Söylemezsem Olmaz” programında Ece Erken ile Bircan Bali’nin kendisi için küçük düşürücü ve hakaret içerikli sözler söylediğini iddia etti.

İstanbul Aile Mahkemesi, Erken ve Bali’nin 1 ay süreyle Güldeniz Uçar’a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Erken ve Bali karara aykırı davranırsa 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsi yatacak. Ece Erken’in eski kayınvalidesi Halime Uçar’ın torunuyla görüşebilmek için şahsi ilişki kurulması davası, eski eşi Serkan Uçar’ın da Ece Erken’e nafakanın azaltılması için dava açtığı öğrenildi. 

Öte yandan Ece Erken, Demet Akalın'a "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi hakkında ağır sözler söyleyen Demet Akalın, Serkan Uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti, ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu. Erhan Çelik'in sözlerini sayfasında paylaştı" ifadelerini kullanmıştı.

TEDBİR KARARI ÇIKARTTI

Bunun üzerine şarkıcı Demet Akalın, mahkemeden tedbir kararı çıkartmıştı. Karara göre Erken bir ay boyunca Demet Akalın'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak. (Hürriyet)

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz'ı sinirlendiren Tuğba Ekinci sorusu