Ece Gürsel'den Seda Sayan açıklaması! (Seda Sayan tepki gösterdi)

Ece Gürsel'den Seda Sayan açıklaması! (Seda Sayan tepki gösterdi)

Seda Sayan'ın "Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya" sözlerine canlı yayında ses çıkarmayan Ece Gürsel, daha sonra bir konuştu pir konuştu. Ece Gürsel, "O an şoka girdim." dedi

09 Mart 2018, Cuma 13:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seda Sayan'ın programına çıkan Ece Gürsel, sperm bankasından çocuk sahibi olma fikrine sıcak baktığını söylemişti. Bunun üzerine Seda Sayan, canlı yayında "Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya" diyerek tartışmaları başlattı.

Ece Gürsel, programda sussa da sonra yaptığı açıklamalarda Seda Sayan'ı yaylım ateşine tuttu."SEVENLERİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Sözcü'nün haberine göre; programda yaşananlar hakkında konuşan Ece Gürsel, "Biliyorsunuz aynı zamanda oyunculuk da yapıyorum ve yeni bir oyunum çıkıyor ve ben de oyunumu konuşmak ve tanıtmak için gittiğim programda böylesine yersiz ve gereksiz muhabbetlerin arasında kaldığım için, en başta sevenlerimden canı gönülden özür diliyorum" dedi.

Ece Gürsel, "Program esnasında bana bir soru soruldu. 'Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ister misiniz?' diye. Ben de 'Sperm bankasından çocuk sahibi olmama geçtiğimiz yıllarda ailem destek çıktığı için sıcak bakıyordum, fakat şu anda böyle bir düşünceye sıcak bakmıyorum' dediğim sırada Seda Hanım son derece talihsiz, son derece yanlış bir yorumda bulundu.

''O AN ŞOKA GİRDİM''

O anda ben şoka girdim zaten ve konuyu kapatmaya çalıştım fakat onu susturabilmek ne haddime. Konuştukça konuştu ve olaylar buralara kadar geldi" ifadelerini kullandı.SEDA SAYAN TEPKİ GÖSTERDİ

İnşaat İşçileri Sendikası da Seda Sayan'a "Şarlatan" diyerek cevap vermişti. Tepkilere kızan Seda Sayan bugün sosyal medyadan açıklama yaptı.

Seda Sayan sosyal medyadaki açıklamasında, "Ne mühendisler, ne doktorlar var desem ki dedi.

İŞTE SEDA SAYAN'IN O PAYLAŞIMI:
Seda Sayan'ın o sözleri için RTÜK harekete geçtiSeda Sayan'dan skandal paylaşım!Hülya Avşar ile Seda Sayan'ın 7 ortak özelliğiSeda Sayan'a tepkiler dinmiyor!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki'nin fazla kilolardan nasıl arındığı ortaya çıktı