Ece Sükan: Risk almaktan hiçbir zaman vazgeçmedim

Ece Sükan, "Benim adıma moda okulu Istituto Marangoni Paris’te iki Türk gencine burs verildiği için çok mutluyum" dedi. Ayrıca hayatıyla ilgili özel açıklamalarda bulundu.

21 Kasım 2020, Cumartesi 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Stil danışmanı ve oyuncu Ece Sükan, Şamdan Plus dergisine röportaj verdi. Sükan'ın açıklamalarından bazı bölümler şöyle:

Yetiştirilme tarzım ve karakterimden dolayı hiçbir zaman bir şeyleri kısa yoldan kazanmak gibi formasyonum olmadı. En başında uzun soluklu bir yolculuğa çıktım.

Kendimi yenilemekten, keşfetmekten, çabalamaktan, risk almaktan hiç vazgeçmedim, pes etmedim. Güncel kalmayı başardım. Şimdi olgunluk dönemimdeyim. Birilerine ilham vereceğim projeler yapmak istiyorum.

Her zaman kendini sorguladığını söyleyen Ece Sükan şöyle konuştu:

İçime dönmekten, kendimle yüzleşmekten korkmam. Herkes gibi benim de içimde kontrastlar var tabii. Gölgelerimi de severim.

Bu yüzden kimi zaman çok kaotik, huzursuz ve endişeli olabiliyorum. Aslında yüksek enerjili, heyecanlı, aktif, neşeli ve komik biriyim.

Ümit Benan’dan 2017’de boşanan Ece Sükan evliliğe karşı kesin yargıları olmadığını belirtip “Bütünlük ve uyum sağlandığı zaman yeniden evlenebilirim, neden olmasın” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Levent Oran yoğun bakımda! Levent Oran kimdir?