Ece Sükan ve Uğur Güven aşkı bitti, dostluk başladı

Ece Sükan, önceki akşam Bebek Otel çıkışı görüntülendi. Sükan, eski sevgilisi Uğur Güven'le ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

24 Eylül 2020, Perşembe 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sürekli eski sevgilisi Uğur Güven’le görüntülenen Ece Sükan, ilginç açıklamalarda bulundu. Bebek'te mekan çıkışı otomobile binerken görüntülenen Sükan, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Umut Ünver'in haberine göre; "Arkadaşlar bizim ilişkimiz Uğur’la bitti. Çok iyi iki arkadaşız, artık" diyerek son noktayı koydu. Sükan, eski sevgilisi yeni iyi arkadaşının aracına binerek evinin yolunu tuttu.


Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini noktalayan çiftten Ece Sükan, “Uğur'la ayrıldık ama medeni bir şekilde. Arkadaşlığımıza devam ediyoruz. O yüzden beraber gezebiliyoruz" şeklinde konuşmuştu. Geçtiğimiz gün de Bebek'te birlikte görüntülenen Ece Sükan-Uğur Güven çiftinin gecesi tatsız bitmişti. Çift, araçlarının gelmesini beklerken kısa süreli bir tartışma yaşamıştı. Bir köpekleri bulunan Ece Sükan ve Uğur Güven'in, ayrılık sonrası hayvanlarının kimde kalacağının tartışma konusu olduğu öğrenilmişti.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç'ın klibindeki karabiber İlknur Soydaş, ortaya çıktı