Eda Ece'yi isyan ettiren iddia!

Eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma aşamasında olan Danilo Zanna ve Eda Ece'nin yakınlaştığı ve sık sık görüştükleri iddia edildi. Bu iddia Eda Ece'yi kızdırdı.

17 Kasım 2021, Çarşamba 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanmaya hazırlanan Danilo Zanna'nın, 'Yasak Elma' dizisinde 'Yıldız' karakterine hayat veren Eda Ece ile yakın arkadaş oldukları ve ikilinin sık sık görüştükleri iddia edildi. Hakkında çıkan haberlerin ardından oyuncu Eda Ece'den açıklama geldi. İtalyan şef ile 2016 yılında bir filmde rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabı üzerinden şu ifadeleri kullandı:


"2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım, gayet iyi bir insan olan Danilo'yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen 'sık sık görüşüyorlar' haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz..."


'İNSANI MESLEĞİNDEN SOĞUTUYORLAR'

'İNSANI MESLEĞİNDEN SOĞUTUYORLAR'

"İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar..."


"Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım..."


"Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum."


BOŞANMA KARARI ALDILAR

BOŞANMA KARARI ALDILAR

Seyahat amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, 2012 yılında evlendi, 2013’te oğulları Zeno Tibet dünyaya geldi.


Tuğçe Demirbilek ile Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde nedeniyle evlerini ayırmıştı. Birlikte yaşadıkları Etiler’deki evden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler’de ayrı bir eve taşınmıştı.

Boşanma kararının basına yansımasından sonra açıklama yapan Danilo Zanna, "Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet'in daha sonra bizlerin yıpranmaması adına sevgili basın mensubu arkadaşlarımızdan konuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'den cinsel istismar itirafı