EDHO neden bitti? Final mi yapıyor? Oktay Kaynarca'dan EDHO açıklaması!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle alakalı flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Oktay Kaynarca, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Oktay Kaynarca’nın bu paylaşımının ardından herkes Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapacağını düşündü. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final mi yapıyor? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziyle alakalı merak edilen detaylar…

01 Kasım 2021, Pazartesi 17:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her salı akşamı ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bir süredir biteceği sosyal medyada konuşuluyordu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni yayın döneminde nasıl bir yol izleyeceği ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin izleyicileri tarafından merak ediliyordu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapma dedikoduları gerçek çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin fenomenlerine adeta büyük bir yıkım yaşattı.

Oktay Kaynarca, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “ At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. 

Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. 

Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık.

Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rasime Öktem, O Ses Türkiye'de sesi ve flamenko dans gösterisiyle jüriyi büyüledi!