Efsane oyuncu Al Pacino'ya hayranları geçit vermedi

Sinemanın yaşayan efsanelerinden biri olan ünlü oyuncu Al Pacino film setine gitmeye çalışırken görüntülendi. Kapının önünde onun çıkmasını bekleyen hayranları kelimenin tam anlamıyla ona geçit vermedi

16 Mart 2021, Salı 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinemanın yaşayan efsanelerinden biri olan ünlü oyuncu film setine gitmeye çalışırken görüntülendi. Kapının önünde onun çıkmasını bekleyen hayranları kelimenin tam anlamıyla ona geçit vermedi. Sinemada birçok unutulmaz karakter yaratan 80 yaşındaki Al Pacino şu sıralarda House Of Gucci adlı filmin çekimleri için İtalya'da bulunuyor. Filmin önemli karakterlerinden birini canlandıran oyuncuya hayranları da bir türlü rahat vermiyor.

Al Pacino önceki gün de otelden çıkıp sete giderken görüntülendi. Kaldığı otelin önünde onun giriş çıkışını bekleyen hayranları bir yandan imza alıp bir yandan fotoğraf çektirmeye çalıştı. Al Pacino da onları kırmadan teker teker imza dağıtıp fotoğraf çektirdi. Fakat hayranlarıyla başa çıkamayınca korumaları imdadına yetişti ve eşlik ederek arabaya götürdü. 

Al Pacino, yönetmenliğini Ridley Scott'ın üstlendiği House of Gucci adlı filmin çekimleri için birkaç haftadır Milano'da bulunuyor. Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto'nun da aralarında bulunduğu güçlü bir kadronun rol aldığı filmde Al Pacino, moda devi Maurizio Gucci'nin amcası Aldo Gucci'yi canlandırıyor.

Moda devi Gucci şirketi, sektördeki en parlak günlerini yaşarken bir yandan da aile içinde çalkantılar sürüp gidiyordu. İşte Al Pacino'nun canlandırdığı Aldo Gucci de ailenin en inişli çıkışlı hayat yaşayan üyelerinden biri. Tam kariyerinde zirveye ulaşmışken, 7 milyon dolarlık bir vergi yolsuzluğuna karışıp 81 yaşında hapse girdi ve yerine de House of Gucci adlı filme esin kaynığı olan yeğeni Maurizio geçti. Al Pacino filmde ailenin bu en dikkat çeken ve en karışık hayat sürdüren üyelerinden birine hayat veriyor. 

Aldo'nun oğlu ise elbette bu durumdan hoşlanmadı. Öyle ki, şirketin yönetim kurulu toplantılarında kuzenine kül tablaları fırlatmaya kadar götürdü işi. O dönemde Maurizio Gucci de çekimleri şu sıralarda devam eden filme esin kaynağı olan kadınla, bir kamyon şoförünün kızı olan Patrizia Reggiani ile evlendi. Ondan sonra da filme esin kaynağı olan çarpıcı olaylar meydana geldi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel'le ilgili bomba iddia! İkinci Murat dönemi mi başladı?