Eğitim - Kariyer Arzum yönetiminde yeni dönem

Arzum yönetiminde yeni dönem

Paylaş
Arzum yönetiminde yeni dönem

2023 yılında Co-CEO yönetim sistemine geçen Arzum’un İcra Kurulu Başkanlığı’nda 2. Dönem İcra Kurulu Başkanı Arif Emre Ünal oldu.

Yönetim sistemi gereği üç üst düzey yöneticinin birer yıl arayla İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlendiği sistemde Arzum Teknoloji, Ürün ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Genel Müdür Arif Emre Ünal, İcra Kurulu Başkanlığı’nı Arda Altınok’tan devraldı. 2025 yılında ise İcra Kurulu Başkanlığı görevini Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Serhan Giray yürütecek. 

Haberin Devamı

Arif Emre Ünal kimdir?

2002 yıllında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arif Emre Ünal, 2002-2005 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimi aldı. 2014-2015 yılları arasında İstanbul Üniversitesi MBA Programı’nı Onur Derecesi ile tamamladı. 2005 ila 2010 yılları arasında Arkas Holding’de Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevini üstlenen Ünal, 2010 ila 2012 yılları arasında McCann Worldgroup İstanbul’da Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak görev yaptı. 2012 yılından bu yana Arzum’da çeşitli roller üstlenen Arif Emre Ünal, Ocak 2023 itibarıyla Arzum Teknoloji, Ürün ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Haberin Devamı