Sans Postasi Rekor ikramiye 400 milyon TL dağıtım garantili

Rekor ikramiye 400 milyon TL dağıtım garantili

Paylaş
Rekor ikramiye 400 milyon TL  dağıtım garantili

Ve 2024 için geri sayım başlasın… Talih Kuşu’nun yılbaşındaki büyük ikramiyesi bu yıl 400 milyon lira. 31 Aralık’taki özel çekilişte dağıtılacak toplam ikramiye ise 2 milyar 355 milyon lirayı aşıyor…

BÜYÜK İKRAMİYENİN TAMAMI BU YIL DA DAĞITIM GARANTİLİ!

Haberin Devamı

400 MİLYON TL’LİK BÜYÜK İKRAMİYE YENİ YILDA HAYALLERİNİZİ GERÇEK YAPABILIR.

Milli Piyango’nun klasikleşmiş özel yılbaşı çekilişi için nefesler tutuldu. Büyük ikramiye satılan bir bilete çıkana dek çekilişe devam edilecek.

 

SABİT BAYİLERDEN DİJİTAL BİLET SATIŞI

Yeni yıla yepyeni bir başlangıç yapmak isteyenler için Milli Piyango yılbaşı biletleri satışa sunuldu. Bilet fiyatları çeyrek 100 TL, yarım 200 TL ve tam 400 TL olarak belirlendi. Oyunseverler, yılbaşı biletlerini yetkili gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından ve sabit bayilerdeki oyun terminallerinden dijital bilet olarak alabilecek. Ayrıca Carrefoursa alışverişlerinizde kasalardan da bilet alabileceksiniz.

Haberin Devamı

ÇIKANA KADAR ÇEKİLİŞ VE DAĞITIM GARANTİSİ

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon TL’lik büyük ikramiyenin tamamı dağıtım garantili olacak. Bilet payına bakılmaksızın, büyük ikramiye, isabet ettiği satılan bilet ya da biletler arasında eşit olarak paylaştırılacak. Milli Piyango yılbaşı çekilişinde, büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek.

CANLI ÇEKİLİŞLE BÜYÜK HEYECAN

Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık 2023 gecesi televizyondan canlı olarak yayınlanacak ve tüm çekiliş sonuçları www.millipiyangoonline.com adresinden açıklanacak. Oyunseverler, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını www.millipiyangoonline.com adresinden kolaylıkla öğrenebilecek.