Sans Postasi Süper Loto'nun süper ikramiyeleri

Süper Loto'nun süper ikramiyeleri

Paylaş
Süper Loto'nun süper ikramiyeleri

6 bilenlere bugüne dek toplamda 1 milyar 265 milyon TL kazandırdı.

Süper Loto kazandırdığı süper ikramiyelerle oyunseverlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Son olarak 21 Ocak Pazar çekilişinde Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’ndan bir talihli 207 milyon 314 bin TL’lik rekor ikramiyenin sahibi olmuştu. Böylece Süper Loto’da dağıtılan büyük ikramiyelerin toplamı 1 milyar 265 milyon TL’yi aştı.

Haberin Devamı

19 KEZ BÜYÜK İKRAMİYE VERDİ

Sisal Şans tarafından Ağustos 2021’den beri gerçekleştirilen Süper Loto çekilişlerinde tam 19 kez büyük ikramiye dağıtıldı. Süper Loto’da 6 numarayı doğru bilen oyunseverler tek başına büyük ikramiyenin sahibi oldu. 60 topla çekilen Süper Loto’da şimdiye dek en büyük ikramiye 21 Ocak 2024’te Kahramanmaraşlı bir depremzedeye çıkan 207 milyon 314 bin TL oldu. İkinci en büyük ikramiye ise 19 Eylül 2023 Salı günü İstanbul’un Sarıyer ilçesine çıkan 203 milyon 435 bin TL olmuştu.

207 MİLYON 314 BİN TL

İŞTE REKOR İKRAMİYE TARİHE GEÇEN KUPON


İSTANBUL’A 5 KEZ SAKARYA’YA 3 KEZ

Süper Loto’da büyük ikramiyelerin şehirlere göre dağılımında İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra Sakarya öne çıkıyor. İstanbul’da Üsküdar, Eyüpsultan, Bakırköy, Büyükçekmece ve Sarıyer ilçeleri İzmir’de ise Konak, Gaziemir ve Karşıyaka şanslı ilçeler oldu. Sakarya ise bir kez Hendek, iki kez de Adapazarı ilçesi ile Süper Loto’da tam 3 kez büyük ikramiye’nin sahibi oldu. 3 kez de kuponunu www.millipiyangoonline.com adresinden dijital yolla oynayan talihlilerin yüzü güldü.

Haberin Devamı