El şakası yapan arkadaşını öldürmüştü... Kendini astı!

El şakası yapan arkadaşını öldürmüştü... Kendini astı!

Adana'da kahvede okey oynarken el şakası yüzünden çıkan tartışma sonucu arkadaşı Mehmet Mutlugil’i öldüren Ergün B. (47), cezaevinden bir hafta izin aldı. Daha sonra Adana’daki ormanlık alana giden Ergün B. kendini ağaca asarak yaşamına son verdi

14 Ocak 2019, Pazartesi 09:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Adana Seyhan'da bir kahvehanede 5 yıl önce arkadaşlarıyla okey oynayan Mehmet Mutlugil’in yanına bir arkadaşı Ergün B. geldi. İddiaya göre Ergün B., Mehmet Mutlugil’e sevmediği bir el şakası yaptı. Bu davranıştan hoşlanmadığını söyleyip tepki gösteren Mehmet Mutlugil, oyunu bırakıp kahveden çıktı.

'BANA POSTA KOYAMAZSIN'

Arkasından giden Ergün B., "Bana posta koyamazsın" diyerek tartışmaya başladı. Bir anda kavgaya dönüşen olayda Ergün B., üzerinde taşıdığı bıçağı çıkarıp Mehmet Mutlugil’i karnından ve koltuk altından yaraladı. Mehmet Mutlugil, tedavi gördüğü hastanede 2 gün sonra hayatını kaybetti. Tutuklanan Ergün B. ise 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Öldürülen Ergün B.

İZNİNİN SON GÜNÜYDÜ

Ergün B. bir hafta önce Mersin’de kaldığı cezaevinden izin alarak Adana’ya geldi. Bugün teslim olması gereken Ergün B., Çukurova Üniversitesi Balcalı Kampüsü’ndeki ormanlık alanda spor yapanlar tarafından ağaca asılı halde bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri Ergün B.’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Can ÇELİK-Eser PAZARBAŞI/ADANA, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Taciz iddiasıyla gündeme gelen Lucca’nın müdürüne 22.5 yıla kadar hapis istemi