Elçin Sangu'dan şaşırtan itiraf: İki kez reddettim

Başarılı oyuncu Elçin Sangu, geçtiğimiz gün İbrahim Selim'in sunduğu 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Sangu'nun büyük ses getiren 'Kiralık Aşk' dizisiyle ilgili bulunduğu itiraf, herkesi şaşırttı.

19 Kasım 2021, Cuma 01:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

19 Haziran 2015 - 20 Ocak 2017 yılları arasında ekrana gelen ve başrollerini Barış Arduç ile paylaştığı 'Kiralık Aşk' dizisiyle kariyerinde zirveye yükselen 36 yaşındaki oyuncu Elçin Sangu, YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece'ye konuk oldu.

Sangu, İbrahim Selim'in sorduğu "'Kiralık Aşk'ın başarılı olacağını önceden hissettin mi?” sorusuna verdiği cevapla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

"İKİ KEZ REDDETTİM"

"İKİ KEZ REDDETTİM"

Diziyi iki kez reddettiğini söyleyen Sangu, "Kiralık Aşk'ı ben iki kez reddettim. Ümmü Hanım ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, öyle söyleyeyim..." dedi ve şöyle devam etti...

Ümmü Hanım bana 'Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik komedi denemiş olursun' dedi. Ben öyle girdim o işe."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı dizisinin Neva'sı herkesi kendine hayran bıraktı