Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Azra Feride Hanım'ı hayatından çıkardı mı?

TRT 1'in pazar günleri ekrana gelen dizisi Elimi Bırakma'nın 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde Cenk ve Azra'nın başı dertte... Öte yandan aile tamamen karışmış vaziyette...

04 Ekim 2018, Perşembe 12:59
A A
Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Azra Feride Hanım'ı hayatından çıkardı mı?

Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde Serap, Azra'yı evden kovmaya çalışıyor. Cenk annesine Feride Hanım nedeniyle ateş püskürürken Serap kendini savunmaya çalışıyor. Azmi Azra'yı korumaya çalışırken Cenk, yapılan operasyonda Azmi'nin de payı olduğunu düşünerek saldırıyor. Feride Hanım hastaneden hala çıkamazken Azra'nın kararı yaşlı kadını incitiyor.

ELİMİ BIRAKMA 11. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Cenk, polis aracına bindirilerek götürülüyor. Azra'nın hakkında ise dolandırıcılık suçlamasından işlem başlatılıyor. Feride Hanım bir başına çaresizce beklerken Sumru herkesi şoke eden bir harekete imza atıyor. Öte yandan Azra gözünü karartıyor ve bu oyuna son vereceğini açıklıyor. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak? 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra’nın sırrını öğrenen Feride Hanım’ın dünyası başına yıkılır. Feride Hanım için merhem olmak isteyen Azra’nın eli kolu bağlıdır. Feride Hanım’a ulaşmak istese de Çelen ailesi Azra’nın Feride Hanım’ı görmesine izin vermez. Azra kendini anlatmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Sumru’nun evinden kaçan Mert ve Fatma, Sumru’nun planlarını altüst eder. Sumru Mert’i tekrar kaybetmişken Cansu’nun desteğini alamaması Sumru’yu köşeye sıkıştırır. Sumru’ya inanmayan Cansu, annesine karşı büyük bir sınav verecektir.

Feride Hanım’ın kararlarını sorgulamaya başlayan Serap duruma el atar. Azmi’nin desteğini alan Serap, ailenin çehresini değiştirecek olan kararlar verir. Hastalığı yüzünden ameliyata girecek olan Feride Hanım’ı neler bekleyecektir?

Serap’ın planı, hayal ettiğinden daha büyük olunca işler sarpa sarar. Feride Hanım Azra’nın ve Cenk’in desteğiyle bu yükün altından kalkabilecek midir?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.