Elisabeth Mas: Tuba çok zor biri, o biraz crazy

Elisabeth Mas Vall, daha önce bir partide kendisini darp ettiği iddiasıyla Tuba Ünsal hakkında şikayetçi olmuştu. Elisabeth Mas Vall, olayla ilgili ilginç bir açıklamada bulundu. İspanyol model, "Yabancı bir erkek arkadaşım olsun istiyorum" sözleriyle de adından söz ettirdi.

25 Kasım 2021, Perşembe 09:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nişantaşı'ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal'la aralarındaki davanın sona erdiğini söyledi.

Bir dönem dava süreciyle gündemde olan İspanyol model, "Tuba çok zor biri, o biraz crazy (deli/çılgın). Olaydan sonra birkaç restoran ve partide karşılaştık" dedi.

Elisabeth Mas, "Tuba ile aynı ortamda tesadüfen bulunduk ama tabii ki konuşmuyoruz. 'Merhaba'mız yok. Zaten arkadaş da değiliz" ifadelerini kulandı.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Caner Karaloğlu'ndan boşandığını ve sakin bir hayatı olduğunu söyleyen Mas, "Boşandım ve şimdi sakin bir hayat sürüyorum. Sıkıntı yok, drama bitti" dedi.

Elisabeth Mas, "Hayatımda kimse yok, yalnızım. Çocuğumla ve işimle ilgileniyorum ama yabancı bir erkek arkadaşım olsun istiyorum" şeklinde konuştu.

Elisabeth Mas, bir süre önce restoranda Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu ile karşılaştıktan sonra ünlü oyuncu ve iş insanı eski eşinin kendisini darp ettiğini öne sürmüştü.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede; Tuba Ünsal'ın 'yaralama' suçundan bir yıla kadar hapsi isteniyordu. Öte yandan duruşmaya katılmayan oyuncu hakkında 'zorla getirme' kararı çıkarılmıştı.


İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında, müştekinin şikayetinden vazgeçtiği, sanığın da bu durumu kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sunduğu belirtilmişti. Duruşma savcısı da davanın düşürülmesini talep etmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (25 Kasım 2021)