Elon Musk'un sevgilisi Grimes'ın sırtını görenler şoka girdi!

Her adımı olay yaratan ve dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan teknoloji dünyasının dahi milyarderi Elon Musk'ın kız arkadaşı Grimes, son paylaşımıyla herkesi şaşırttı.

12 Nisan 2021, Pazartesi 15:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosya medya bu görüntüyle çalkalanıyor... Elon Musk'ın şarkıcı sevgilisi ve çocuğunun annesi Grimes, sosyal medyada yaptığı paylaşım görenleri şaşkınlığa uğrattı.

Bu yılın başlarında Mars'ta bir insan kolonisi kurmaya yardım etmek istediğini açıklayan şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar herkesi şoke etti.

Gerçek adı Claire Elise Boucher olan 33 yaşındaki Grimes, dövme için pek de yaygın bir stil olmayan beyaz mürekkeple cildine kazınmış olan figürleri gözler önüne serdi.

Sırtının tamamını kaplayan yeni dövmesini gösteren Grimes, dövmesinddeki figürlerin "güzel uzaylı izlerine" benzediğini iddia etti.

Paylaşımı için yazdığı notta, henüz elinde dövmesini gösteren iyi bir fotoğrafın olmadığını söyleyen şarkıcı, sırtının çok acıdığını ve uyuması gerektiğini belirtti ve ekledi:

"Birkaç hafta böyle kırmızı olacak ama sonra güzel uzaydı yaralarına dönüşecek."

Grimes'ın paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

The Sun gazetesinin aktardığına göre Grimes, Şubat ayında çevrimiçi olarak yaptığı bir soru-cevap sırasında, 50 yaşını doldurduktan sonra bir insan kolonisi kurmaya yardımcı olmak için Mars'a taşınmak istediğini paylaşmıştı.

Teknoloji dünyasının dahi milyarderi Elon Musk ile Kanadalı şarkıcı Grimes, bebeklerine 'X Æ A-12' adını vermişlerdi.

Çift, California yasalarına uygun olmadığının hatırlatılmasıyla, bebklerinde isim değişikliğine gitmiş ve adını “X Æ A-Xii koymuşlardı.

2018 yılından beri birlikte olan çift, bebek beklediklerini geçtiğimiz ocak ayında yaptıkları bir paylaşımla duyurmuştu. Çiftin bebeklerini 4 Mayıs'ta birinci yaşını dolduracak.

Elon Musk ve Grimes çifti, yapay zeka ile ilgili bir şaka vesilesiyle tanıştıktan sonra beraber olmaya başlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçin Terzioğlu tatil rotasını değiştirdi