Elsa Hosk'un emzirme pozları olay oldu: Göğüslerimiz bunun için, niye rahatsız oldunuz ki!

Bundan yedi hafta önce ilk bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı top model Elsa Hosk. 32 yaşındaki Hosk, sevgilisi Tom Daly ile birlikte Tuulikki adını verdikleri kızının doğumundan kısa süre sonra da işe döndü.

31 Mart 2021, Çarşamba 16:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hosk, görev aldığı çekime giderken arabasında kızını emzirdi. Bu sırada çekilen pozlarını da sosyal medya hesabından paylaştı. İşte o paylaşımlar da olay çıkardı. Elsa Hosk, kızını emzirirken çekilen pozlarıyla ilgili kendisine özellikle erkek takipçilerinden çok fazla direkt mesaj geldiğini anlattı. Top model, bu takipçilerinin bu pozların kendilerini rahatsız ettiğini belirtti.

'RAHATSIZ OLMANIZ İLGİNÇ'

'RAHATSIZ OLMANIZ İLGİNÇ'

Bütün bunlara yanıt olarak da Elsa Hosk, yine kızını emzirirken çekilen bir başka fotoğrafını paylaşıp "Bazı erkek takipçilerimin, bu fotoğraflardan rahatsız olması ilginç" diye yazdı.


Top model "Neden en doğal bir eylem sizin için rahatsız edici? Göğüsler, biz çocuklarımızı besleyelim diye var" diyerek devam etti.

AİLE POZU

AİLE POZU

Elsa Hosk, kızı Tuulikki'nin dünyaya gelişini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Ünlü model, bebeği ve sevgilisiyle birlikte çekilen bir fotoğrafını "Hayatımın en mutlu günü. Seni sonsuza kadar seveceğiz bebeğim" diye yazarak paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Michael Jackson'ın kızı Paris, babasıyla olan hayatını ilk kez anlattı