Emily Ratajkowski provokatif Instagram paylaşımlarına devam ediyor

Yıldızlar dünyasının adı en çok konuşulan isimlerinden biri olan Emily Ratajkowski provokatif Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini heyecanlandırmaya ve gündem olmaya devam ediyor

A A

Emily Ratajkowski geçtiğimiz salı günü yatağında üstsüz uzanırken verdiği pozu Instagram'a koydu. Seksi güzel sol eliyle de devasa göğüslerini saklamaya çalıştı.

26 yaşındaki Emily Ratajkowski yatakta verdiği pozunda omuzlarına düşen saçlarıyla oldukça seksiydi. Hatta hayranları makyajsız halinin bile dünya üzerindeki çoğu kadından güzel olduğu konusunda yorumlarda bulundu.

Ratajkowski paylaştığı fotoğrafın altına 'Yataktan çıkmıyorum' yazdı. Beyaz yatak çarşaflarının dağınık gözüktüğü fotoğraf kırmızı yorganla düzgün bir kontrast oluşturuyordu.

Seksi yıldızın elinde neden bardak tuttuğu ise anlaşılamadı. Sırtına destek olsun diye koyduğu yastık seksi yıldızın bir fotoğraf çekiminde olduğunu düşündürttü.

Paylaşımdan bir hafta önce Ratajkowski tamamen çıplak olduğu bir footğrafını Instagram'a koymuştu. Tahta bir sıranın üstünde ağaçlarla çevrili bir atmosferde verdiği bir poz yine Instagram'ı karıştırmaya yetmişti.  

Seksi model 2014 yılından beri Jeff Magid ile beraber. UsWeekly ocak ayının başında çiftin yollarını ayırdığını yazmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İhanet haberlerine inat Özcan Deniz ve Feyza Aktan birlikte