Emily Ratajkowski'nin hamilelik kıyafetleri dikkat çekiyor

Dünyaca ünlü ABD’li model Emily Ratajkowski, Sebastian Bear-McClard ile olan evliliğinden bir bebek bekliyor. 29 yaşındaki güzelin, kıyafet tercihleri ilginç bulunuyor.

17 Kasım 2020, Salı 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaşadığı Los Angeles'ta sık sık yürüyüşe çıkan, evi ve bebeği için alışveriş yapan Emily Ratajkowski, çarpıcı tasarımlara sahip hamile kıyafetleri giyiyor.
Ratajkowski ve McClard, önceki gün de Los Angeles'ta yürüyüşte görüntülendi. Çift, köpeklerini gezdirdi. Giderek büyüyen karnını gözler önüne seren Ratajkowski'nin, eşinin adı olan Sebastian'ın ilk harfini taşıyan bir kolye takması da dikkat çekti.

Ratajkowski, o gezintide de yine iddialı bir kıyafet giydi. İşte bu da onun eleştiri oklarını üzerine çekmesinin önemli nedenlerinden biri.

Onun bu tercihi de kimileri tarafından çok beğenilirken bazıları tarafından da eleştiri yağmuruna tutuluyor. Bu kesim, Ratajkowski'ye "hamileliğini dikkat çekmek için kullanıyor" şeklinde eleştiriler yöneltiyor.

Kimileri "Bu hamilelik böyle bir yıl sürer" derken kimileri de "Sadece kendisi hamile kalmış gibi davrandığını" ileri sürüyor.


'Bebeğimi cinsiyet kalıpları içinde büyütmek istemiyorum'

'Bebeğimi cinsiyet kalıpları içinde büyütmek istemiyorum'

Bebeğinin cinsiyetini, o dünyaya gelinceye kadar bilmek istemediğini söyleyen Ratajkowski "Bebeğimi cinsiyet kalıpları içinde büyütmek istemiyorum" sözleriyle de başka bir tartışmanın odağında yer almıştı.

Emily Ratajkowski, Vogue Dergisi için yazdığı makalede hamile olduğunu açıklamıştı.

Emily Ratajkowski, "Bebekler bir yana, insanlara cinsiyet temelli önyargılara zorlamaktan hoşlanmıyorum. Çocuğumun bana kendini göstermesine izin veren bir ebeveyn olmak istiyorum" diyerek, cinsiyet temelli ön yargıları eleştirmişti.

Ünlü model, makalesinde hamileliği sırasında bilincinin nasıl değiştiğini ve bebeğinin cinsiyetinin ne kadar önemsiz olduğunu da anlatmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrem Derici Bize Kaldı programında açıkladı: 'Seda Sayan'ın Fransız askısından yaptırdım, bende tutmadı'.