Emre Belözoğlu'na sert sözler: Bacak kadar boyunla...

Emre Belözoğlu'na sert sözler: Bacak kadar boyunla...


BİP uygulamasında yer alan 10 Numara Muhabbet kanalına haftalık değerlendirmelerinde bulunan Ahmet Çakar, Süper Lig'de 28.hafta maçı olan Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçının ardından yaşanan olayları değerlendirdi.

27 Nisan 2017, Perşembe 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Başakşehirli bazı oyuncuların görevini yapan basın mensuplarına saldırması olayı hakkında konuşan Ahmet Çakar şunları söyledi:

- Başakşehir'in sevimli, sıcak, sempatik marka değerine ağır bir leke süren, 3-4 tane şehir eşkiyası, sportif ahlaksızlık yapan adamlar, hem kendilerine zarar verdiler, hem takıma zarar verdiler, hem de topluma ve spor kamuoyuna zarar verdiler.

- Başakşehir ligi ve kupayı kaybedecekse bunun sorumlusu bu şehir eşkiyası futbolculardır. Kavga, olayı çekmek isteyen basın mensubuna "Çekme" dedikleri için çıktı.

- Bu kameraman neyi çekiyordu Emre'nin kendisine küfür eden birine saldırmaya kalkmasını çekiyordu. Bu işin kıvılcımını, fitilini ateşleyen Emre'dir. Tamam Emre'ye edilen bir küfür var ama bu Emre'nin davranışı doğruysa, gidip adama saldırmasını meşrulaştırırsanız, bunun önünü açamazsınız. Küfür kötü birşey ona lafım yok.


 

"15 YILDIR SENİ TANIYORUZ"


- Türkiye'de futbolculara küfür edilmesini kolluk kuvvetleri engellemeli. Ama bak ne oldu o olay yüzünden Başakşehir'in 3 tane oyuncusu ceza aldı.

- Ama şunu da belirteyim o saldıran oyunculara, Kimsiniz siz? 3-4 kişi bir olmuş tek başına işini yapan bir kameramana saldırıyorsunuz.

- Emre Belözoğlu, 15 yıldır seni tanıyoruz. Bacak kadar boyun var...Elinle boğaz kesme hareketi yapmak sende, taraftara el-kol hareketi yapmak sende, küfür etmek sende.

- Bu son olayda her ne kadar o kavgada görünmese de, olayları ateşini fitilleyen Emre'ye kırmızı kart gösteriyorum.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şampiyon dördüncü kez İzmir'de belli olabilir