En çok onlar aldatıyor!

Fransız anket şirketi "Ifop" Avrupa'da Akdeniz'in iki komşu ülkesi Fransa ve İtalya'yı Avrupa aldatma şampiyonu ilan etti

03 Mart 2014, Pazartesi 14:40
A A
En çok onlar aldatıyor!

Yapılan ankete göre, en çok Fransız ve İtalyan çiftler eşlerini aldatıyorlar. Fransa 'da her iki erkekten biri ve her üç kadından biri eşini devamlı aldatırken, İtalyan çiftlerin de eşlerine karşı sadık olmadığı ortaya çıktı. Yapılan anket sonuçlarında İtalyan kadınların yüzde 34’ü eşini aldatırken, erkeklerde aldatma oranı daha yüksek.

Aldatma sıralamasında daha sonra Almanlar, İngilizler ve İspanyollar geliyor. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’nin aktris Julie Gayet ile olan aşk kaçamağı ve İtalyan’ın eski Başbakanı Silvio Berlusconi’nin “Bunga Bunga” ismindeki seks partileriyle anılması iki aldatma şampiyonu ülkenin karakterini gösteriyor. Kuzey Avrupa ülkelerinde aldatma oranının erkek ve kadınlar arasında eşit olması dikkat çekiyor. Yapılan ankette, Avrupalıların yüzde 30’dan fazlası eşlerini aldatmaya devam edeceğini söylüyor.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.