En tehlikeli cinsel ilişki pozisyonu

Aşk hayatınızı renklendirmek için cinsel ilişkide biraz yeniliklere açık olmak gerekir. Bunun için deneyebileceğiniz birçok pozisyon olsa da bazıları sandığınızdan daha zararlı olabilir. İngiltere'nin Ulusal Sağlık Sistemi doktorlarından biri, TikTok'ta paylaştığı video ile viral oldu. Zira doktor, videoda erkekler için en tehlikeli cinsel ilişki pozisyonunu açıklıyordu.

17 Ekim 2021, Pazar 13:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiliz Ulusal Sağlık Sistemi doktorlarından Dr Karan Rangarjan, 4,3 milyonluk TikTok hesabından takipçilerine öneri ve tavsiyelerde bulunuyor. Doktor bu kez, cinsel ilişki sırasında erkekler için en tehlikeli olan pozisyonu açıkladı. Rangarjan’a göre bu pozisyon, cinsel organ kırılmalarının yüzde 50’sinin nedeni. 

İŞTE EN TEHLİKELİ POZİSYON

İŞTE EN TEHLİKELİ POZİSYON

Ters kovboy adıyla bilinen pozisyon, en riskli cinsel ilişki pozisyonlarından. Bu pozisyonda eğer ilişki sırasında düzensiz bir hareket varsa ya da her iki taraf senkronize değilse, erkeğin cinsel oranı partnerinizin kasık kemiği tarafından ezilerek kırılabiliyor. 

ÖMÜR BOYU SÜREN AĞRIYA NEDEN OLUYOR

ÖMÜR BOYU SÜREN AĞRIYA NEDEN OLUYOR

Cinsel organ kemiksizdir. Ancak yumurtalıkların çevresini birbirine bağlayan ve ereksiyon sırasında cinsel oranın genişlemesini sağlayan tunika albuginea isimli bölgedeki yırtılma, kırılma olarak adlandırılır. 

Penil kırığı denilen bu durumun tedavisi yoktur. Hastalar genellikle ereksiyon bozukluğu (erektil disfonksiyon), yara izi veya yaşamının geri kalanınca kalıcı bir ağrıdan muzdarip olurlar. 

BU YÜZDEN ACİL SERVİSE GİDİYORLAR

BU YÜZDEN ACİL SERVİSE GİDİYORLAR

Dr. Karan’ın gönderisi 2.1 milyondan fazla kez görüntülendi ve 189.200 beğeni aldı. Ancak takipçilerinin bazıları bu iddialara bir kanıt istedi. Doktor ise bu konu nedeniyle erkeklerin acil servise geldiğini söyledi. 

'KOCAM ŞİMDİ YANIMA GELMEYE KORKUYOR'

'KOCAM ŞİMDİ YANIMA GELMEYE KORKUYOR'

Doktorun iddiasına göre, İngiltere’de daha önce 40 yaşında bir erkek, cinsel ilişki sırasında organını kırmış ve bu durum ilk vaka olarak kayıtlara geçmişti. 

Doktorun bir takipçisi ise bu bilgi karşısında ‘Kocam bu yüzden şimdi yanıma gelmeye korkuyor’ dedi. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En çok aldatan burçlar listesi şaşırttı! Yüzde 36...